Dzisiaj jest: 16.4.2024, imieniny: Bernarda, Biruty, Erwina

Zakładanie firmy

Jak założyć firmę? Jaki rodzaj działalności wybrać? Skąd wziąć pieniądze na uruchomienie firmy? Czego unikać? Porady. Odpowiedzi na każde pytania.
Dodaj odpowiedź

Ekspres do biura

rozpoczęty 7 lat temu przez Monka
2017-10-02 11:29 52%
Kto z was zna się na ekspresach do kawy? Łapka w górę proszę. Muszę kupić do firmy wydajny ekspres, który nie bedzie wydawał zbyt głośno dziwnych dźwięków. Ważne, żeby działał sprawnie i akcesoria do niego nie kosztowały fortuny. Przeglądałam już tą ofertę https://www.konesso.pl/pol_m_Ekspresy_Przeznaczenie_Do-biura-2237.html ale fachowy rzut oka pomógłby wybrać najlepszy model. Dziekuję z góry za pomoc.
odpowiedziano 6 lat temu przez
2018-01-17 15:45 53%
Przede wszystkim warto zwrocić uwagę na ilość kaw jakie może on zrobić bez konieczności opróżniania pojemnika na wodę czy resztki. Jak wiadomo w biurze nikomu się nie chce często czyścić ekspresu i "dzięki temu" szybciej się one psują i wymagają naprawy. Ważne także jest to jaką kawę można stosować - mieloną czy ziarnistą. Ten na ziarnistą z pewnością będzie nieco głośniejszy. Ale znow chyba ostatecznie kawa jest tańsza - przynajmniej tak mi się wydaje. Sam mam, wprawdzie w domu na mieloną i na ziarnistą i ze zmieloną kawą działa ciszej. 
odpowiedziano 6 lat temu przez brent
2018-05-04 23:44 42%
Niektóre firmy oferują wynajem takich ekspresów. Może takie rozwiążanie będzie dla ciebie bardziej korzystne.
odpowiedziano 6 lat temu przez
2018-05-08 12:53 54%
Dokładnie, to jest bradzo dobry pomysł pewnie to na zasadzie dysrybutorów z wodą, dobra rzecz takie coś bo o ile w domu mam dobrą warszawską kranówkę to już w pracy poza miastem woda nie jest najwyższej jakości więc to się bardzo przydaje
odpowiedziano 6 lat temu przez dynamical
2018-06-15 09:01 47%
Jednak smak świeżo zmielonej kawy jest nieporównywalny. My taki mamy i hałas nam nie przeszkadza, bo mamy osobne pomieszczenie do tego. ;)

_________________________________________________________
Ściany dźwiękoszczelne <spamlink>
odpowiedziano 3 lata temu przez
2021-02-03 13:36 56%
Jeżeli rzeczywiście wasze firmy inwestują w takie ekspresy to tylko pozazdrościć. My jeszcze nie doszliśmy do tego punktu w firmie. Ale w sklepie https://fairbee.pl/ zamawiamy do firmy kawę dla pracowników i herbatę. Przynajmniej tyle możemy im zapewnić.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.