Dzisiaj jest: 29.3.2024, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Zakładanie firmy

Jak założyć firmę? Jaki rodzaj działalności wybrać? Skąd wziąć pieniądze na uruchomienie firmy? Czego unikać? Porady. Odpowiedzi na każde pytania.
Dodaj odpowiedź

Do kogo o pomoc?

rozpoczęty 7 lat temu przez Aldona
2016-11-17 12:29 46%
Mógłby mi ktoś powiedzieć, czy są jacyś radcy, którzy doradzają jeżeli chodzi o pierwsze kroki w zakładaniu firmy?
odpowiedziano 7 lat temu przez MikoPL
2016-11-21 09:42 43%
Zakładanie firmy to nie filozofia. Nie potrzeba tu radcy prawnego, jeśli biznes nie wymaga dodatkowych zezwoleń. W sieci znajdziesz masę poradników. Wbij w wyszukiwarkę frazę jak założyć firmę. Powodzenia.
odpowiedziano 7 lat temu przez Weronika
2017-08-08 09:57 51%
Ja mogę Ci polecić kontakt z exvadium działają na Śląsku ale też udzielają porad online. Więc myślę, że mogą Ci pomóc w założeniu działalności i sprawdzeniu wszystkiego pod kontem prawnym. Czasami warto z takiej pomocy skorzystać niż potem mieć problemy. A firma to wcale nie łatwy kawałek chleba. 
odpowiedziano 6 lat temu przez Monka
2017-11-16 11:02 49%
Mówisz o tej kancelarii http://lexvadium.pl ? Bo taką stronę internetową znalazłem. Faktycznie pomoc prawnika w biznesie jest nieoceniona i warto mieć taką osobą. Licho nie śpi, więc przezorny zawsze ubezpieczony jak to mówią. 
odpowiedziano 6 lat temu przez Bartas Gdańsk
2017-12-12 12:44 52%
Jeśli już decydować się na wsparcie to wydaje mi się, że warto patrzeć przychylnie na ofert typu http://www.innpuls.pl/. Przez to, że w jednym miejscu doradca/doradcy zajmują się szerszym zakresem pojęć można za jedną wizytą załatwić sporo więcej.
odpowiedziano 3 lata temu przez blokada
2021-02-26 14:20 61%
Pamiętajcie, by pomoc czerpać tylko ze sprawdzonych źródeł. Dzięki temu będziecie mieli pewność, że znacznie lepiej poradzicie sobie w danej sytuacji. Wiem, że w spam  możecie liczyć na pomoc najlepszych terapeutów, więc powinno być to dla Was dobrym wyznacznikiem. Sami się o tym przekonajcie. 
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.