Dzisiaj jest: 16.4.2024, imieniny: Bernarda, Biruty, Erwina

Zakładanie firmy

Jak założyć firmę? Jaki rodzaj działalności wybrać? Skąd wziąć pieniądze na uruchomienie firmy? Czego unikać? Porady. Odpowiedzi na każde pytania.
Dodaj odpowiedź

Firma produkcyjna?

rozpoczęty 8 lat temu przez Angelika
2016-10-20 16:22 49%
Chciałabym zainwestować pieniądze i otworzyć firmę produkcyjną. To narazie pomysł w fazie analiz, ale już powoli zbieram kontakty i adresy miejsc w których mogę zakupić cały sprzęt do produkcji. Na pewno mam juz załatwione pompy przemysłowe od pompy-tech jednak to wciąż nic w morzu potrzeb. Macie jakieś swoje kontakty, które możecie polecić?
odpowiedziano 7 lat temu przez MikoPL
2016-11-08 11:57 51%
Firma produkcyjna to trudny temat. Jeśli szukasz pomoc po forach to wapię, że osiągniesz sukces.
odpowiedziano 7 lat temu przez Kasztanek
2016-11-09 15:40 55%
Żyjemy w jeszcze wolnym kraju. Każdy może próbować swoich sił.
odpowiedziano 7 lat temu przez brammet
2016-12-12 13:39 47%
No zawsze warto, nasz rynek o tyle plus ciągle  jest otwarty. Możliwości jest wiele więc zawsze warto próbować. Szczególnie w budownictwo, tutaj rynek zawsze największy i zawsze można probować eksportu.
 
odpowiedziano 6 lat temu przez
2018-08-27 09:55 49%
Jeśli chcesz by Twoja firma się rozwijała, inwestuj także w szkolenia. Nie tylko kierunkowe, ściśle powiązane z branżą czy stanowiskiem pracy, ale także szkolenia o globalnym znaczeniu. Wystarczy szkolenie ppoz by w razie sytuacji krytycznej pracownicy wiedzieli jak się zachować. A to może okazać się kluczowe.
odpowiedziano 5 lat temu przez
2019-04-18 21:42 52%
A jakies konkretne systemy do zarzadzania takim biznesem?
odpowiedziano 5 lat temu przez
2019-04-21 20:26 54%
Wiele osob w dzisiejszych czasach porywa sie na prowadzenie wlasnych dzialalnosci gospodarczych. W sumie to nie ma sie co dziwic poniewaz w sieci jest cala masa poradnikow na temat tego jak postawic swoje pierwsze kroki w biznesie bez zadnego doswiadczenia. Ja zawsze staram sie w zyciu wychodzic z zalozenia - to co mnie nie zabije, to mnie wzmocni .. dlatego tez stawiam sobie kazdego dnia coraz to wieksze wyzwania. Firma produkcyjna to dosc powaznie przedsiezwiecie, bez dwoch zdan. Trzeba postawic w pierwszej kolejnosci na cyfryzacje jej dzialania w jak najwiekszym stopniu. Patrzac na wszystkie branze mozna widac dzieki niej o wiele bardziej zwiekszona wydajnosc procesow jakie w nich zachodza. Warto zainteresowac sie pojeciem system mes stworzonym wlasnie do takiego srodowiska. Nazwa pochodzi od organizacji Manufacturing Enterprise Solutions Association ktora stworzyla definicje tego zagadnienia. System ten ma w swoim zamysle dostarczac dane ktore maja pozwolic na optymalizacje procesow produkcji. Brzmi w teorii skomplikowanie jednak samo oprogramowanie jest banalnie proste w obsludze.
odpowiedziano 5 lat temu przez
2019-07-24 14:16 51%
Kolega pracuje dla firmy Teknomatik https://www.teknomatik.pl/projektowanie-maszyn/ . Jako inżynier dogląda budowy maszyn od zalążka projektowego. Może warto skontaktować się  z tą firmą. Pewnie znajdziecie wspólny, inżynieryjny język i sie odpowiednio dogadacie. W każdym razie znajomy jest bardzo zadowolony z rozwoju tej firmy.
odpowiedziano 4 lata temu przez
2020-03-30 21:56 50%
Już na samym początku, podczas zakładania firmy, postaraj się o współpracę ze sprawdzonymi partnerami biznesowymi. Jeśli będziesz potrzebować transportu towarów to polecam https://pfc24.pl/fracht-morski/ , tutaj transport morski jest na najwyszym poziomie
odpowiedziano 4 lata temu przez
2020-04-01 20:19 53%
Warto sobie zerknąć tutaj https://hamilton.com.pl/ i poczytać co może wam zaoferować akredytowane laboratorium badawcze. Myślę, że warto skorzystać z takich profesjonalnych usług. W wielu przypadkach takie badania są wprost narzucone przez prawo. Produkty, które oferujemy muszą być bowiem bezpieczne. 
odpowiedziano 3 lata temu przez
2020-12-15 22:40 49%
Oczywiście, że tak. Przecież jeśli chodzi o kwestie związane z Waszą działalnością, zawsze powinniście stawiać na rozwiązania, które realnie mogą przyczynić się do rozwoju Waszego biznesu. Jeśli chodzi o obróbkę metali, to zdeydowanie powinniście pomyśleć o współpracy z firmą https://cnc.barosz.pl/ Pamiętajcie, że stawiając na takie aspekty, będziecie w stanie zdecydowanie skuteczniej zadbać o wydajność firmy.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.