Dzisiaj jest: 25.3.2019, imieniny: Bolka, Cezaryny, Marioli

Zakładanie firmy

Jak założyć firmę? Jaki rodzaj działalności wybrać? Skąd wziąć pieniądze na uruchomienie firmy? Czego unikać? Porady. Odpowiedzi na każde pytania.
Dodaj odpowiedź

Program do faktur

rozpoczęty 3 miesiące temu przez Maxym
2018-12-10 19:43 37%
W przyszłym roku planuję założyć coś swojego. Jednak mam pewien problem. Zastanawiam się - czy lepiej zatrudnić księgowego, czy też skorzystać z programu do faktur? Co według Was jest bardziej korzystne i opłacalne?
odpowiedziano 3 miesiące temu przez PatrykM
2018-12-12 20:02 4%
Prosta sprawa - oprogramowanie. Na pewno nie będziesz chciał użerać się z księgowym, który wiecznie będzie sie upominał o faktury. Za sprawą programu będziesz mógł kontrolować i wystawiać faktury na bieżąco. Najlepiej wybierz oprogramowanie, które działa na zasadzie dostępu do internetu. Wtedy będziesz mógł zalogować się na swoje konto z dowolnego urządzenia w każdym miejscu. Niedość że zaoszczędzisz czas, to jeszcze pieniądze.
odpowiedziano 3 miesiące temu przez Maxym
2018-12-13 10:45 9%
A z jakiego oprogramowania korzystasz? Czy ma możliwość wystawiania faktur w różnych walutach i językach? Jesteśmy nastawieni na współpracę z zagranicznymi klientami, więc taka opcja jak najbardziej by się przydała. Czy oprogramowanie działające na zasadzie dostępu do internetu jest rzeczywiście bezpieczne?
odpowiedziano 3 miesiące temu przez PatrykM
2018-12-17 08:29 9%
Od 6 miesięcy korzystamy z <oferty firmy zlecającej spam>. Wcześniej mieliśmy darmowe oprogramowanie, ale kompletnie się nie sprawdziło z uwagi na małą ilość funkcji. Oprogramowanie którego używamy zapewnia możliwość wystawiania faktur zagranicznym klientom. Dodatkowo możesz na takiej fakturze umieścić swoje logo oraz reklamę. Co do bezpieczeństwa, to jest zapewnione w 100%. Oprogramowanie jest tak skonstruowane żeby chronić dane twoich klientów oraz dostęp do konta.
odpowiedziano 3 miesiące temu przez TomKowal
2018-12-18 13:18 88%
W mojej firmie korzystamy z <spam>. Świetny program, do tego polski. Pomaga w prowadzeniu ksiąg handlowych, analizach finansowych, sprawozdaniach finansowych itp. Może też monitorować pracę w firmie. Ogólnie jestem zadowolony, więc jakbym miał polecić, to właśnie ten. Możesz sobie sprawdzić szczegóły: <spamlink>
odpowiedziano 3 tygodnie temu przez prof
2019-03-04 07:56 100%
W firmie jakiś czas temu przeszliśmy na faktury elektroniczne. Z kilku powodów
jest to bardziej ekologiczne i nie produkujemy masy makulaty bo faktur wystawiamy bardzo dużo
jest to wygodne bo wszystko mozna załatwić przed komputerem
poza tym od jakiegoś czasu nawet nie mielismy kontaktu z klientami, którzy wymagaliby faktury w wersji tradycynej.... Większość z nich wolała fakturę w wersji elektronicznej

Nie powinno być większego problemu z programem:
http://monitorfx.pl/faktury-elektroniczne/

Współczesne programy do faktur elektronicznych są bardzo wygodne. 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.