Dzisiaj jest: 18.7.2018, imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta

Zakładanie firmy

Jak założyć firmę? Jaki rodzaj działalności wybrać? Skąd wziąć pieniądze na uruchomienie firmy? Czego unikać? Porady. Odpowiedzi na każde pytania.
Dodaj odpowiedź

Abonament biznesowy - jaka sieć?

rozpoczęty 2 tygodnie temu przez Kasztanek
2018-07-03 13:56 83%
Wiadomo, ze telefon/internet w firmie to podstawa. Ofert bussines u operatorów cała masa. Pytanie tylko z którą siecią najlepiej się współpracuje. Możecie coś podpowiedzieć? 
odpowiedziano tydzień temu przez Monka
2018-07-09 13:30 0%
To wszystko zależy od tego jakie masz potrzeby. Bo ofert dla firm jest dużo tak jak wspominasz. Musisz określić czy dużo dzwonisz, wtedy nielimitowane rozmowy są konieczne, czy korzystasz z sms i czy potrzebujesz internet. Spisz sobie to wszystko i wtedy moze z jakiejś porównywarki skorzystaj. 
odpowiedziano tydzień temu przez Kasztanek
2018-07-10 11:44 50%
No rozmowy koniecznie, bo wiadomo zawsze trzeba gdzieś zadzwonić i Internet to na pewno, bo maile itp. Z ciekawości sprawdziłem na KOMÓRKOMACIE i wyszło, ze dobrą firmową ofertę ma TMobile i Orange. Ale jeszcze muszę rozważyć kwestię czy chce nowy telefon w abonamencie, czy kupić osobno. 
odpowiedziano 5 dni temu przez KsiazkowaMama
2018-07-13 10:01 0%
Kup sobie polisingowego I Phone a abonament bez sprzętu w T Mobile. My mamy w T Mobile od niedawna internet i można powiedzieć, ze działa fajnie. Niby domowy a jednak mobilny i szybki. A ca niecałe 60 zł z ratą za sprzęt, Ale prywatnie mama wzięłam. Na firmę pewnie masz podobnie, porównaj sobie w tym komórkomacie tez oferty internetowe. Czasami jak masz kilka abo to lepsza oferta jest., 
odpowiedziano ok. 18 godzin temu przez Kasztanek
2018-07-17 11:39
Ja z ciekawości sprawdzałem jeszcze jak to wygląda prepaid. I Komórkomat mi pokazuje, że za 29 zł abonamentu w Virgin mam darmowe wszystko a to samo w Plusie z umową jest na 24 m za 60 zł. 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.