Dzisiaj jest: 21.11.2018, imieniny: Janusza, Marii, Reginy

Zakładanie firmy

Jak założyć firmę? Jaki rodzaj działalności wybrać? Skąd wziąć pieniądze na uruchomienie firmy? Czego unikać? Porady. Odpowiedzi na każde pytania.
Dodaj odpowiedź

Ekspres do biura

rozpoczęty rok temu przez Monka
2017-10-02 11:29 65%
Kto z was zna się na ekspresach do kawy? Łapka w górę proszę. Muszę kupić do firmy wydajny ekspres, który nie bedzie wydawał zbyt głośno dziwnych dźwięków. Ważne, żeby działał sprawnie i akcesoria do niego nie kosztowały fortuny. Przeglądałam już tą ofertę https://www.konesso.pl/pol_m_Ekspresy_Przeznaczenie_Do-biura-2237.html ale fachowy rzut oka pomógłby wybrać najlepszy model. Dziekuję z góry za pomoc.
odpowiedziano rok temu przez kopisz5
2018-01-17 15:45 50%
Przede wszystkim warto zwrocić uwagę na ilość kaw jakie może on zrobić bez konieczności opróżniania pojemnika na wodę czy resztki. Jak wiadomo w biurze nikomu się nie chce często czyścić ekspresu i "dzięki temu" szybciej się one psują i wymagają naprawy. Ważne także jest to jaką kawę można stosować - mieloną czy ziarnistą. Ten na ziarnistą z pewnością będzie nieco głośniejszy. Ale znow chyba ostatecznie kawa jest tańsza - przynajmniej tak mi się wydaje. Sam mam, wprawdzie w domu na mieloną i na ziarnistą i ze zmieloną kawą działa ciszej. 
odpowiedziano 7 miesięcy temu przez brent
2018-05-04 23:44 23%
Niektóre firmy oferują wynajem takich ekspresów. Może takie rozwiążanie będzie dla ciebie bardziej korzystne.
odpowiedziano 6 miesięcy temu przez
2018-05-08 12:53 50%
Dokładnie, to jest bradzo dobry pomysł pewnie to na zasadzie dysrybutorów z wodą, dobra rzecz takie coś bo o ile w domu mam dobrą warszawską kranówkę to już w pracy poza miastem woda nie jest najwyższej jakości więc to się bardzo przydaje
odpowiedziano 5 miesięcy temu przez dynamical
2018-06-15 09:01 35%
Jednak smak świeżo zmielonej kawy jest nieporównywalny. My taki mamy i hałas nam nie przeszkadza, bo mamy osobne pomieszczenie do tego. ;)