Dzisiaj jest: 5.12.2021, imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny

Zakładanie firmy

Jak założyć firmę? Jaki rodzaj działalności wybrać? Skąd wziąć pieniądze na uruchomienie firmy? Czego unikać? Porady. Odpowiedzi na każde pytania.
Dodaj odpowiedź

Meble do biura, jakie?

rozpoczęty 5 miesięcy temu przez Monka
2021-07-19 10:41 62%
Jestem w trakcie remontu pomieszczenia, które zostanie zaadoptowane jako biuro. W związku z tym szukam stylowych, ale również praktycznych mebli. Czy możecie coś podpowiedzieć? Na https://meble-focus.pl/ jest dość spora oferta mebli. Wybór jest bardzo duży. Jednak na co najlepiej zwrócić uwagę przy wyborze? Tak by meble służyły i były wygodne? 
odpowiedziano miesiąc temu przez mczay
2021-10-31 19:37 33%
Witaj. Również jestem na podobnym etapie, będziemy wkrtóce przenosić biuro do innej lokalizacji i trzeba zrobić wszystko od podstaw. Popytałem się paru osób w branży kogo by polecili i dostałem namiar na https://mikomaxsmartoffice.com/pl/ . Na pewno sam nie byłbym w stanie zaprojektować odpowiednio przestrzeni biurowej, dlatego będę polegać na doświadczeniu profesjonalistów. Oni w ofercie oprócz projektów posiadają także meble oraz wyposażenie biurowe
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.