Dzisiaj jest: 9.5.2021, imieniny: Grzegorza, Karoliny, Karola

Zakładanie firmy

Jak założyć firmę? Jaki rodzaj działalności wybrać? Skąd wziąć pieniądze na uruchomienie firmy? Czego unikać? Porady. Odpowiedzi na każde pytania.
Dodaj odpowiedź

działalność gospodarcza

rozpoczęty 4 miesiące temu przez nadarek1993
2021-01-18 01:01 63%
Hej,
Mam dużo nowych pomysłów na stworzenie działalności gospodarczej, niestety moją przeszkodą są finanse...
Czytałem o możliwości wzięcia pożyczki pod zastaw domu, czy ktoś korzystał z takich usług?
Jestem wstępnie zainteresowany firmą Financial Home, znacie?

https://financialhome.pl/pozyczka-pod-zastaw-domu/
odpowiedziano 2 miesiące temu przez Emiliaa
2021-03-01 16:16 61%
Przecież sprawa jest naprawdę prosta. Jeśli podejdziecie do tego tematu w odpowiedni sposób, bo będzie Wam o wiele prościej sobie wszystko ułożyć pod kątem własnego gospodarstwa. Ja akurat informacji szukam poprzez portal https://swiatrolnika.info/ bo zawsze chcę pracować na podstawie sprawdzonych przepisów. Wam też to polecam, bo daje to mnóstwo spokoju. 
odpowiedziano 2 miesiące temu przez sahimek
2021-03-02 09:03 23%
No dobra, a do kogo zgłosić się po stworzenie strony internetowej dla firmy?
Spośród wielu ofert podoba mi się ta https://entaris.pl/strony-internetowe/ i wydaje mi się, że w stosunku ceny do jakości są naprawde dobrzy. Widać, że mają doświadczenie. Czym wy kierowaliście się przy wyborze takiej firmy? 
odpowiedziano miesiąc temu przez halinkajula
2021-04-14 22:27 75%
Jeśli planujecie otworzenie własnej działalności, opartej głównie na działaniach w Internecie to koniecznie musicie zapoznać się z [url=https://delante.pl/user-generated-content-czym-jest-ugc/]user generated content. Co to jest[/url]? Nad tym zastanawia się wiele osób i jeśli pozna tajniki tego narzedzia może zyskać świetną pozycję w sieci. Świetnie sprawdza się to w szczególności w social mediach, które są bardzo związane ze społecznością ludzi i dzięki współpracy z nimi mają szansę na odniesienie sukcesu.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.