Dzisiaj jest: 18.7.2024, imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta

Zakładanie firmy

Jak założyć firmę? Jaki rodzaj działalności wybrać? Skąd wziąć pieniądze na uruchomienie firmy? Czego unikać? Porady. Odpowiedzi na każde pytania.
Dodaj odpowiedź

działalność gospodarcza

rozpoczęty 4 lata temu przez
2021-01-18 01:01 53%
Hej,
Mam dużo nowych pomysłów na stworzenie działalności gospodarczej, niestety moją przeszkodą są finanse...
Czytałem o możliwości wzięcia pożyczki pod zastaw domu, czy ktoś korzystał z takich usług?
Jestem wstępnie zainteresowany firmą Financial Home, znacie?

https://financialhome.pl/pozyczka-pod-zastaw-domu/
odpowiedziano 3 lata temu przez blokada
2021-03-01 16:16 55%
Przecież sprawa jest naprawdę prosta. Jeśli podejdziecie do tego tematu w odpowiedni sposób, bo będzie Wam o wiele prościej sobie wszystko ułożyć pod kątem własnego gospodarstwa. Ja akurat informacji szukam poprzez portal spam bo zawsze chcę pracować na podstawie sprawdzonych przepisów. Wam też to polecam, bo daje to mnóstwo spokoju. 
odpowiedziano 3 lata temu przez
2021-03-02 09:03 36%
No dobra, a do kogo zgłosić się po stworzenie strony internetowej dla firmy?
Spośród wielu ofert podoba mi się ta spam i wydaje mi się, że w stosunku ceny do jakości są naprawde dobrzy. Widać, że mają doświadczenie. Czym wy kierowaliście się przy wyborze takiej firmy? 
odpowiedziano 3 lata temu przez spam-konto
2021-04-14 22:27 58%
Jeśli planujecie otworzenie własnej działalności, opartej głównie na działaniach w Internecie to koniecznie musicie zapoznać się user generated content. Co to jest? Nad tym zastanawia się wiele osób i jeśli pozna tajniki tego narzedzia może zyskać świetną pozycję w sieci. Świetnie sprawdza się to w szczególności w social mediach, które są bardzo związane ze społecznością ludzi i dzięki współpracy z nimi mają szansę na odniesienie sukcesu.
odpowiedziano 3 lata temu przez konto-usuniete
2021-05-13 16:36 57%
Ja to zakładanie firmy mam już za sobą i nawet kilka dobrych lat funkcjonujemy na rynku. teraz sytuacja trochę się pogorszyła bo nastały trudne czasy przez pandemię. Cały nasz system funkcjonowania został naruszony poprzez liczne zachorowania. Dobrze, że istnieje coś takiego jak doradztwo kontraktowe. Będzie trzeba skorzystać z takiego rozwiązania.
 
odpowiedziano 3 lata temu przez dynamical
2021-06-07 14:05 44%
Prowadząc działaność należy pamiętać, że [url=https://fejsik.pl/prowadzenie-kpir-kto-powinien-ja-prowadzic-i-w-jaki-sposob/]prowadzenie KPiR[/url] jest niezbędnym elementem. Można oczywiście zrobić to samemu, jednak jeśli ktoś nie ogarnia tych spraw to dobrym rozwiązaniem wydaje się być współpraca z biurem rachunkowtym. 
odpowiedziano 3 lata temu przez dynamical
2021-06-28 11:32 47%
Otwierając firmę na pewno przyda się także [url=https://mymls.pl/czym-charakteryzuje-sie-dobre-biuro-rachunkowe/]dobre biuro rachunkowe[/url]. Warto podjąć z takim współpracę aby mieć pewność, że wszelkie sprawy księgowe będziemy mieć odpowiednio załatwione. 
odpowiedziano 4 miesiące temu przez pro100
2024-03-27 12:24 43%
Zawsze ma sens - pod warunkiem, że masz pomysł, niszę na rynku, określonego Klienta, binzesplan, środki na swoje utrzymanie, bo zanim "zaskoczy" to może potrwać. 
I faktycznie wybór dobrego biura rachunkowego ma duże znaczenie:
https://tactis.pl/kancelaria-prawna-katowice/
Od siebie polecam kontakt z tą kancelarią z Katowic. 
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.