Dzisiaj jest: 24.1.2021, imieniny: Felicji, Roberta, Sławy

Zakładanie firmy

Jak założyć firmę? Jaki rodzaj działalności wybrać? Skąd wziąć pieniądze na uruchomienie firmy? Czego unikać? Porady. Odpowiedzi na każde pytania.
Dodaj odpowiedź

Meble do prywatnego gabinetu lekarskiego?

rozpoczęty 7 miesięcy temu przez Kasztanek
2020-06-18 12:43 69%
Jestem na końcowym wykańczaniu pomieszczenia, które będzie moim prywatnym gabinetem lekarskim. Poszukuję mebli. Na https://meblegabinetowe.wroclaw.pl/meble-do-gabinetu-lekarza.html znalazłem kilka propozycji. Czy ktoś z Was może doradzić, czy takie meble, czyli biurko i szafa na dokumentacje się sprawdzi? Na co zwrócić uwagę przy wyborze mebli? 
odpowiedziano 2 miesiące temu przez Gustav2
2020-11-12 08:25 71%
Oglądałeś już na Meblobranie? Tam jest sporo mebli gabinetowych różnych producentów.
odpowiedziano 2 miesiące temu przez metal
2020-11-12 14:20 25%
Zajrzyj jeszcze na https://jardex.com.pl/. Nie sa to meble stricte biurowe, ale mają fajne stoły i krzesła. może będziesz otrzebował fajnej ławy czy stolika do poczekalni, mają tam też bardzo duży wybór krzeseł więc wart tam zajrzeć i się zorientować w ich asortymencie. w końcu krzesła przed gabinetem lekarskim być muszą a jeżeli to gabinet w domu to myślę, że warto zrobić przytulną oczekalnię, inną niż w przychodni ;)
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.