Dzisiaj jest: 25.9.2020, imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa

Zakładanie firmy

Jak założyć firmę? Jaki rodzaj działalności wybrać? Skąd wziąć pieniądze na uruchomienie firmy? Czego unikać? Porady. Odpowiedzi na każde pytania.
Dodaj odpowiedź

Zakup materiałów do firmy produkcyjnej?

rozpoczęty rok temu przez Monka
2019-08-13 10:54 76%
Jesteśmy z mężem na etapie planowania biznesu. Potrzebujemy jednak frezy diamentowe w dużej ilości i różnych kształtach, czasami bardzo nietypowych. Na http://mk-diament.pl/oferta/frezy-diamentowe/ jest dostępna informacja o tym, że istnieje taką możliwość. Pytanie też o koszty, czy ktoś może je przybliżyć.
odpowiedziano rok temu przez keksika
2019-08-22 09:11 70%
Niestety w tym temacie nie poradzę, ale może przydadzą wam się też kurtyny paskowe które nie przepuszczają powietrza i wody, często są w magazynach czy halach. Możesz sobie zobaczyc na stronie producenta dokładnie opis https://plexikord.pl . Jeśli nawet macie daleko, jest możliwość zamówienia a oni wyślą. 
odpowiedziano 6 miesięcy temu przez fara
2020-03-30 20:06 32%
Myślę, że potrzebny będzie również sprawdzony namiar na firmę transportową i mogę polecić https://www.znajdzkuriera.pl/aktualnosc/najlepszy-kurier-miedzynarodowy,277 , gdyż tu dostępny jest transport międzynarodowy towarów wszelkiej maści, od małych paczek bo większe towary które muszą być transportowane w kontenerach
odpowiedziano 4 miesiące temu przez bercia
2020-05-27 11:06 76%
Wszelkie elementy niezbędne do wyposażenia zakładów porodukcyjnych, hal magazynowych i przemysłowych można znaleźć w sklepie internetowym https://dla-przemyslu.pl/13-barierki-harmonijkowe są to m.in. taśmy i naklejki służące do oznaczenia powierzchni, ścian i elementów niezbezpiecznych, a także wszelkie barierki i ogrodzenia pozwalające na ograniczenie dostępu do wybranych przestrzeni.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.