Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Mam pomysł na biznes

Fantastyczny pomysł na biznes? Zweryfikuj go! Pozwól by inni ocenili czy to, co chcesz robić ma sens.
Dodaj odpowiedź

Finansowanie

rozpoczęty 6 lat temu przez pro100
2018-03-13 07:38 51%
Finansowanie biznesu to temat rzeka. Środki potrzebne na funkcjonowanie dostępne są w różnych źródłach. Mam tutaj na myśli dotacje, często bezzwrotne jak np te z PUP-ów, dotacje z UE czy inne tego typu fundusze. W końcu preferencyjne kredyty i pożyczki gotówkowe, które to można przeznaczyć na finansowanie.  Okey, ale jakie są koszta takich pożyczek, ile mogą kosztować i jakie są warunki. Cóż, nie ma prostej odpoiwedzi. Każdą ofertę trzeba przeanalizować i porównać z inną ofertą. Przydatne są takie strony jak <spamlink> na których to można sobie wszystko porównac w jednym miejscu.
odpowiedziano 6 lat temu przez
2018-04-23 00:13 53%
Czasami, warto wspomóc się kredytem. Trzeba mieć tylko świadomość, że wiele banków niechętnie udziela kredytów przedsiębiorcom. Na szczęście istnieją instytucje pozabankowe, które zajmują się udzielaniem pożyczek. Jedną z nich jest <spamlink> który umożliwia spłatę zadłużenia nawet w 24 comiesięcznych ratach.
odpowiedziano 6 lat temu przez
2018-04-24 12:12 52%
Jeśli przymierzacie się do wzięcia kredytu na firmę, proponowałbym przejrzeć sobie ofertę banków, które specjalizują sie w pożyczkach firmowych:
idea bank
biz bank
ewentualnie getin bank
Zwylke przyznawalność kredytów dla firm jest u nich większa, mogą również zaoferować lepsze warunki. Dobrze byłoby jeszcze dopytać się o szczegóły na forum kredytowym Jeśli opiszecie swoją sytuację to doradcy będą w stanie podsunąć Wam najkorzystniejszą ofertę kredytową. 
odpowiedziano 6 lat temu przez
2018-04-27 13:27 55%
O tutaj konkretnie: <spamlink>
odpowiedziano 6 lat temu przez mczay
2018-08-27 23:45 54%
Możesz również zdecydować się na zaciągnięcie pożyczki. Z tym, że te udzielane przez bank są wysoko oprocentowane. Lepiej będzie jeśli skorzystasz z oferty funduszu inwestycje kapitałowe - jestem pewny, że pożyczka zostanie Ci udzielona na atrakcyjniejszych warunkach.
 
odpowiedziano 4 lata temu przez
2020-03-23 17:53 53%
Zawsze też można pomyśleć o leasingu zwrotnym. Jest to dobre rozwiązanie, gdy np. jest problem z płynnością finansową w firmie lub gdy potrzebujemy szybko pieniędzy na konkretny cel. W takich sytuacjach trudno liczyć na jakikiolwiek kredyt. Tutaj https://www.dsi.net.pl/wszystkie-wiadomosci/item/10049-dlaczego-warto-skorzystac-z-leasingu-zwrotnego sobie poczytajcie na temat takiej opcji. Myślę, że warto przede wszystkim mieć świadomość, że coś takiego istnieje i można z tego skorzystać.
odpowiedziano 3 lata temu przez
2021-05-16 15:30 48%
Ja to jestem bardzo ciekawa jak będzie działać w naszej firmie taka usługa. Faktycznie sprawozdanie finansowe to nie lada gratka i trzeba się często przy nim namęczyć aby nie było żadnych błędów. Może taka pomoc faktycznie zaoszczędzi nam dużo czasu.
 
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.