Dzisiaj jest: 19.4.2024, imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Mam pomysł na biznes

Fantastyczny pomysł na biznes? Zweryfikuj go! Pozwól by inni ocenili czy to, co chcesz robić ma sens.
Dodaj odpowiedź

Forex, czy się opłaca?

rozpoczęty 6 lat temu przez Monka
2018-07-19 18:32 48%
Jakiś czas temu natrafiłam na bloga na którym autor polecał inwestowanie w FOREX. Co prawda nie mam dużej wiedzy na ten temat, ale jestem zdania, że każdy inwestor kiedyś zaczynał. I teraz moje pytanie czy taka inwestycja się opłaca i czy jest duże ryzyko straty jeśli nie posiadamy wiedzy? 
odpowiedziano 6 lat temu przez Kasztanek
2018-07-20 09:01 55%
Ja mogę Ci podpowiedzieć, że wiedzę zdobędziesz praktyką - najlepszą. Oczywiście na ten temat jest dużo blogów, stron oraz ksiażek. W nich na pewno znajdziesz wiedzę a doświadczenie zdąbędziesz inwestując. Z tego co wiem to na https://cinkciarz.pl/forex masz brokera z ochroną konta ujemnego. Więc to na początek na pewno dobry pomysł. Ja jestem zdania, ze jak masz chęci to próbój. Ja to się na takich biznesach nie znam, ale moja siostra np. już jest odważnijesza w tym temacie. 
odpowiedziano 6 lat temu przez
2018-08-28 15:55 45%
Koniecznie trzeba posiadać sporo wiedzy, jeśli chcemy inwestować. Zanim podejmę jakąkolwiek decyzję przeczytam jeszcze pewnie sporo blogow i poradników. Póki co wiem, że najbezpieczniej jest inwestować w sztabki inwestycyjne. Metale szlachetne opierają się wszelkich krachom na giełdzie oraz zawirowaniom politycznym. Wręcz powiedziałabym, że kiedy inne inwestycje tracą, metale szlachetne zyskują.
odpowiedziano 3 lata temu przez spam-konto
2021-04-12 10:49 59%
Może ktoś z was interesuje się zakłądami bukmacherskimi. Polecam sprawedźcić na stronę [spam] to jeden z najświeższych graczy na rynku zakładów bukmacherskich online.  Działają legalnie i mają świetną ofertę. 
odpowiedziano 3 lata temu przez
2021-05-10 07:45 44%
Jasne, ze sie oplaca. ale trzeba wiedziec w co i jak inwestowac. Poza tym jest sporo pomocnych opcji, platformy tradingowe, wykresy renko :) u mnie najlepiej sprawdza sie metatrader 5 w polaczeniu z [spam]
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.