Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Mam pomysł na biznes

Fantastyczny pomysł na biznes? Zweryfikuj go! Pozwól by inni ocenili czy to, co chcesz robić ma sens.
Dodaj odpowiedź

Wirtualna asystentka, czy to ma sens?

rozpoczęty 7 lat temu przez Monka
2017-09-04 18:00 52%
Chciałabym stworzyć własną firmę i w końcu zacząć pracować na siebie. Od zawsze pracuję w korporacji, ale ostatnio ta forma pracy zaczyna mi doskwierać i zaczynam zazdrościć tym wszystkim kobietom które pracują w domu, nie muszą się nigdzie śpieszyć i są po prostu szczęśliwe. Ostatnio czytałam artykuł w prasie biznesowej, że usługi Wirtualnej Asystentki zaczynają być coraz bardziej poszukiwane i ta myśl dość mocno mi utkwiła w pamięci. Znalazłam nawet szkolenie http://brandassist.pl/szkolenia/wirtualna-asystentka/ które przykuło moją uwagę. Mam jeszczę chwilę by się zapisać, dlatego chciałabym zapytać czy ta droga do własnego biznesu ma sens? 
odpowiedziano 7 lat temu przez Bartas Gdańsk
2017-09-28 13:44 58%
Wyspecjalizowana asystentka tak. Tania siła robocza, która zajmuje się mało ambitnymi rzeczami za drobne już nie.
odpowiedziano 6 lat temu przez
2017-10-25 15:36 59%
Skoro znasz pracę w korporacji, to można powiedzieć, że umiesz na ogół pracować pod presją czasu, a to jest dość ważne w zajęciu wirtualnej asystentki, więc to już masz na plus. Szkolenia w tym przypadku na pewno się przydadzą, by mieć jakąś specjalizację. Dużo ostatnio się potworzyło wirtualnych biur i współpracy biznesowych na zasadzie coworku, więc myślę, że klientów by nie zabrakło, możesz próbować.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.