Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Mam pomysł na biznes

Fantastyczny pomysł na biznes? Zweryfikuj go! Pozwól by inni ocenili czy to, co chcesz robić ma sens.
Dodaj odpowiedź

Własna restauracja chińska

rozpoczęty 7 lat temu przez Krystian
2016-12-13 08:48 71%
Czy waszym zdaniem restauracja chińska jest dobrym sposobem na biznes? Czy z tego da się wyżyć? Jak to wszystko ogarnąć?
odpowiedziano 7 lat temu przez Mozajka
2016-12-26 12:14 56%
Restauracja to trudny biznes. Zależy gdzie by ją otwierać. Bardziej zwróć uwagę na fit.
odpowiedziano 7 lat temu przez Alex
2017-01-17 18:58 49%
Restauracja to bardzo trudny biznes, jest dużo rzeczy do załatwienia i do ogarnięcia. Moim zdaniem warto to przemyśleć dwa razy. 
odpowiedziano 7 lat temu przez dynamical
2017-04-04 15:43 49%
To trudny biznes, ale można sobie pracę ułatwić, stawiając na takie rozwiązania jak program Szef - To bardzo dobre rozwiązanie, bo akurat ten program pozwala zarządzać magazynami. Dzięki temu wiesz, ile masz produktów, które trzeba domówić etc 
odpowiedziano 7 lat temu przez dynamical
2017-06-09 12:51 57%
Chińska restauracja raczej nie obejdzie się bez warzyw, więc polecam ci warzywa Rogowski. Korzystam z ich dostawy już jakiś czas i nie mam żadnych zarzutów. Zawsze zapewniają mi świerze warzywa do szaszłyków, dobrej jakości marynowane warzywa... z resztą jak jesteście zainteresowani takiego typu dostawcą to sprawdźcie. Polecam.
odpowiedziano 7 lat temu przez giwea
2017-08-30 12:57 57%
Moim zdaniem jest to dobry pomysł na biznes, jeśli w Twoim mieście nie ma za dużej konkurencji na rynku. No i jeśli rzeczywiście masz doświadczenie i wiedzę w tej branży :D
 
odpowiedziano 7 lat temu przez ress
2017-08-31 09:20 52%
Zgadzam się, że gastronomia to ciężki biznes. Większość lokali pada po 2-3 latach albo nawet po roku. Trzeba mieć dobry pomysł na siebie, przyciągać ludzi, budować relacje z nimi, by wracali. O konkurencji już nie wspomnę... Myślę, że warto mieć w swoim wyposażeniu terminale POS. Znacznie podnoszą jakość obsługi. ;)
odpowiedziano 7 lat temu przez
2017-08-31 13:15 53%
Polecam sprawdzić sobie różne rozwiązania do usprawnienia swojej restauracji. Jeśli serio zamierzasz takową założyć, to musisz dowiedzieć się o systemach, jakie proponuje producent POS. Znajdziesz info na ich stronie <spamlink>
odpowiedziano 7 lat temu przez pierundc
2017-09-11 09:30 54%
Jasne, że się da. Popularny 'chińczyk' to w Polsce jeden z najczęściej wybieranych fast foodów. Do restauracji, oprócz standardowego wyposażenia, dorzuć dobrą szafę chłodniczą na napoje i biznes jak ta lala. Ja u siebie mam szafę Liebherra i gorąco polecam, nie zepsuła się już od kilku lat.
odpowiedziano 7 lat temu przez
2017-09-27 14:46 54%
Mi się wydaje, że odpowiedź na to pytanie zalezy od tego, jak dużą konkurencję masz w swoim mieście. Jeśli jest już kilka takich knajpek, to nie ma sensu. Lepiej znaleźć jakąś niszę. Ale jeśli jest tylko jedna albo w ogóle brak takich restauracji, to warto o tym pomyśleć ;)
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.