Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Mam pomysł na biznes

Fantastyczny pomysł na biznes? Zweryfikuj go! Pozwól by inni ocenili czy to, co chcesz robić ma sens.
Dodaj odpowiedź

Wynajem mieszkań dla studentów - dobry pomysł?

rozpoczęty 7 lat temu przez Stasz
2016-11-26 12:10 56%
Czy waszym zdaniem dobrym pomysłem na biznes jest wynajmowanie mieszkań dla studentów? Jak się na to zapatrujecie? 
odpowiedziano 7 lat temu przez MikoPL
2016-12-05 10:39 53%
Nieruchomości to niezły zysk ale i masa kłopotów. Jeśli trafisz na problematycznych studentów wartość twoich zysków znacznie stopnieje.
odpowiedziano 7 lat temu przez Kolin
2016-12-06 12:41 53%
Właśnie Ci ludzie, a nawet studenci, jak wynajmą to mogą zrujnorwać mieszkanie...
odpowiedziano 7 lat temu przez
2017-05-25 10:37 59%
Jako dodatkowy dochód - jak najbardziej. Jako podstawowy - nie bardzo, inwestycje w nieruchomości kosztują wcale niemało, a jeszcze trzeba doliczyć ewentualne remonty itd. Na przykład mój znajomy miał mieszkanie w kamienicy w jednym mieście, ale się wyprowadził do innego miasta więc wyremontował je gruntownie i teraz wynajmuje kilku studentom. Zawsze to jakaś dodatkowa gotówka, ale nie bierze też nie wiadomo jakich kosmicznych kwot więc nikt mu nagle umowy nie zrywa. Trzeba się do tego przygotować, najlepiej z udziałem prawnika, aby wszystkie przepisy były jasne dla każdej strony, jak już będzie się tak daleko z tą decyzją, inaczej mogą pojawiać się problemy i koniec końców taki wynajem przestanie się nam opłacać.
odpowiedziano 7 lat temu przez zenonix1
2017-07-13 21:47 53%
Niby lepiej wynająć parze. Mniejsze ryzyko zniszczeń.
Natomiast przy wynajmie pokoi dla studentów - na pewn większy zarobek dla Ciebie ;)
Coś za coś- decyzja należy do Ciebie :) 
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.