Dzisiaj jest: 19.4.2024, imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Mam pomysł na biznes

Fantastyczny pomysł na biznes? Zweryfikuj go! Pozwól by inni ocenili czy to, co chcesz robić ma sens.
Dodaj odpowiedź

Kwiaciarnia - tak, czy nie?

rozpoczęty 7 lat temu przez kalon
2017-01-30 13:46 58%
Moja żona myśli o założeniu kwiaciarni. Ja myślę o czymś innym, ale jestem ciekaw, jak by się spisał taki biznes. Ktoś ma jakieś doświadczenie? 
odpowiedziano 7 lat temu przez Weronika
2017-02-04 15:21 55%
Jeśli masz talent florystyczny i to Twoja pasja to warto ten pomysł zrealizować i się rozwijać w jego kierunku. Kwiarty zawsze będą modne i zawesze będa się sprzedawać. Jednak warto by bukiety były ładne i oryginalne wtedy większa szansa na grono klientów.

 
odpowiedziano 7 lat temu przez maigdzia
2017-02-24 18:46 52%
Kwiaciarnia to bardzo trudny biznes. Na sukces w tej branży pracuje się latami. Jedną wpadką można zaliczyć porażkę. Moim zdaniem bez super lokalizacji, warsztatu, towaru i reklamy oraz oczywiście kasy nie ma co startować.
 
odpowiedziano 3 lata temu przez blokada
2021-03-03 07:01 66%
A mi się wydaje, że w moim mieście barkuje własnie kwiaciarni. Jak szukam jakiejś to nie mogę znaleźć, serio. A czy w kwiaciarni sami też nawozicie kwiaty póki ich nie psrzedacie? Bo w spam mają bardzo dobre nawozy organiczne.
odpowiedziano 3 lata temu przez
2021-03-08 14:37 60%
To raczej mało dochodowy biznes, tym bardziej że kwaty są dość drogie, a nie możesz narzucić dużej marży, bo nikt ich nie kupi.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.