Dzisiaj jest: 25.4.2024, imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Mam pomysł na biznes

Fantastyczny pomysł na biznes? Zweryfikuj go! Pozwól by inni ocenili czy to, co chcesz robić ma sens.
Dodaj odpowiedź

Pożyczka dla przedsiębiorcy

rozpoczęty 3 lata temu przez
2021-01-14 10:51 48%
Szukam pomocy - konkretnie dotacji (charakter i źródło obojętne) dla mikroprzedsiębiorców (sp. z o.o.) na zakup środków trwałych - samochód firmowy (syn rozwalił mi 12-letniego peugeota) oraz komputer stacjonarny i laptop (stare zaczynają wymiękać, bo ...stare).
Pożyczka leasingowa lub leasing finansowy też ew. wchodzi w rachubę.
Nigdy nie korzystałam z żadnych dotacji a prowadzę działalność od 2001 r. Aktualnie jestem w dużej kropce finansowej, z powodu sprzężenia się nieszczęśliwych zbiegów okoliczności rodzinnych.
Krótko mówiąc - od zera zaczynałam, wszystko zawsze sobie sama fundowałam, chciałabym raz skorzystać z dotacji jak bardziej szczęśliwi przedsiębiorcy
odpowiedziano 3 lata temu przez
2021-01-14 11:49 53%
Z dotacją będzie trudno ale pożyczka z dofinansowaniem UE możliwa. Proszę zajrzeć na stronę www. rpo.bgk.pl i sprawdzić. 
W obecnych czasach łatwo jest rownież uzyskać pożyczkę przez internet:
http://ksiegowosc-burda.pl/2019/01/12/co-przemawia-na-korzysc-pozyczek-przez-internet-i-jak-je-dostac/

Na stronie jest opisane, co przemawia na jej korzyść. Oraz jak łatwo jest taką pozyczke uzyskać. Polecam wczytać się w założenia takich pożyczek. 
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.