Dzisiaj jest: 24.1.2021, imieniny: Felicji, Roberta, Sławy

Mam pomysł na biznes

Fantastyczny pomysł na biznes? Zweryfikuj go! Pozwól by inni ocenili czy to, co chcesz robić ma sens.
Dodaj odpowiedź

Firma sprzątająca

rozpoczęty 3 lata temu przez Kasztanek
2018-05-28 10:21 42%
Waszej ocenie poddaję pomysł na dodatkowy biznes, który jest stosunkowo prosty. To oczywiście firma sprzątająca z profesjonalnym sprzętem typu https://multi-matic.pl/k/urzadzenia-czyszczace/parownice/parownice-profesjonalne/ oraz chemią. Wiem, że tego typu biznesów jest sporo, ale moim celem byłby specjalny klient. Każdą konstruktywną uwagę z góry dziękuję.
odpowiedziano 3 lata temu przez Gustav2
2018-07-26 17:02 55%
Prosty ale niekoniecznie skuteczny. Mój znajomy również zakładał taką firmę i nieźle na niej popłynął... jakoś jestem zrażony.
odpowiedziano 8 miesięcy temu przez Kasia
2020-06-09 14:53 45%
Kiedyś to był świetny biznes, ale to było w czasach, kiedy siła robocza była dużo tańsza. Dziś jak właściciel ma wydać grube pieniądze za sprzątanie w firmie, woli komuś dołożyć do wypłaty, bądź tak jak było w mojej firmie, mieliśmy wszyscy dyżury sprzątające. Trzeba przy takiej firmie liczyć się również z kosztami, kosztem nie tylko są pracownicy, kosztem będzie również zakup chemii, czy odziezy roboczej https://www.optimumbhp.pl/Spodnie-robocze,c,287 Nie wiem co o tym mówią przepisy bhp ale wydaje mi się, że spodnie robocze, bądź fartuchy są po prostu konieczne.
odpowiedziano 7 miesięcy temu przez Monka
2020-06-24 15:56 48%
Wszystko zależy też jakie usługi chcesz oferować. Bo jak wiadomo możliwości jest sporo. Na https://rayan-cleaning.pl/sprzatanie-hal-i-magazynow/ jest dostępna oferta firmy z Opola na sprzątanie hal i magazynów. Z uwagi na pandemie takie usługi wraz z dezynfekcją są bardzo mocno potrzebne. Więc myślę, że warto. Ale na pewno musisz zadbać o posiadanie profesjonalnego sprzętu. 
odpowiedziano 6 miesięcy temu przez obsevy
2020-07-15 18:56 44%
Bardzo dobrymi opiniami cieszy się firma https://getclean.pl/lokalizacje/poznan/ oferująca między innymi czyszczenie skór, tapicerek, dywanów, okien itd. W Poznaniu lepszych nie znajdziecie, mają krótkie teminy i oferują najwyższą jakość usług (są bardzo dokładni). Koleżance niedawno dywan prali, teraz wygląda prawie tak jak po zakupie, czysty i pachnący
odpowiedziano 6 miesięcy temu przez BarbaraN
2020-07-20 14:01 63%
Myślę, że trzeba zdecydowanie zadbać o jakość usług. Biznes faktycznie wydaje się być w miarę prosty. Dużym powodzeniem mogą cieszyć się usługi takie, jak dezynfekcja (aczkolwiek wydaje mi się, że szał na nią mija, ale dla własnego zdrowia niektórzy pewnie będą nadal korzystać z niej). Zadbaj także o jakość usług i zadbaj o jakość usług. Dobierz współpracowników, o których wiesz, że będzie można na nich polegać. Powodzenia! :) 
odpowiedziano 2 tygodnie temu przez cienmroku
2021-01-07 12:51 57%
Moim zdaniem warto pomyśleć o założeniu takiej firmy. Tylko właśnie, jak moja poprzedniczka wspomniała, trzeba zadbać o jakość takich usług. W sklepie https://hurtowniachemiczna.com/ znajdziecie odpowiednie maszyny czyszczące, jak i profesjonalną chemię.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.