Dzisiaj jest: 22.1.2019, imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego

Mam pomysł na biznes

Fantastyczny pomysł na biznes? Zweryfikuj go! Pozwól by inni ocenili czy to, co chcesz robić ma sens.
Dodaj odpowiedź

Finansowanie

rozpoczęty rok temu przez pro100
2018-03-13 07:38 34%
Finansowanie biznesu to temat rzeka. Środki potrzebne na funkcjonowanie dostępne są w różnych źródłach. Mam tutaj na myśli dotacje, często bezzwrotne jak np te z PUP-ów, dotacje z UE czy inne tego typu fundusze. W końcu preferencyjne kredyty i pożyczki gotówkowe, które to można przeznaczyć na finansowanie.  Okey, ale jakie są koszta takich pożyczek, ile mogą kosztować i jakie są warunki. Cóż, nie ma prostej odpoiwedzi. Każdą ofertę trzeba przeanalizować i porównać z inną ofertą. Przydatne są takie strony jak <spamlink> na których to można sobie wszystko porównac w jednym miejscu.
odpowiedziano rok temu przez
2018-04-23 00:13 50%
Czasami, warto wspomóc się kredytem. Trzeba mieć tylko świadomość, że wiele banków niechętnie udziela kredytów przedsiębiorcom. Na szczęście istnieją instytucje pozabankowe, które zajmują się udzielaniem pożyczek. Jedną z nich jest <spamlink> który umożliwia spłatę zadłużenia nawet w 24 comiesięcznych ratach.
odpowiedziano rok temu przez prof
2018-04-24 12:12 56%
Jeśli przymierzacie się do wzięcia kredytu na firmę, proponowałbym przejrzeć sobie ofertę banków, które specjalizują sie w pożyczkach firmowych:
idea bank
biz bank
ewentualnie getin bank
Zwylke przyznawalność kredytów dla firm jest u nich większa, mogą również zaoferować lepsze warunki. Dobrze byłoby jeszcze dopytać się o szczegóły na forum kredytowym Jeśli opiszecie swoją sytuację to doradcy będą w stanie podsunąć Wam najkorzystniejszą ofertę kredytową. 
odpowiedziano 9 miesięcy temu przez prof
2018-04-27 13:27 47%
O tutaj konkretnie: <spamlink>
odpowiedziano 5 miesięcy temu przez mczay
2018-08-27 23:45 41%
Możesz również zdecydować się na zaciągnięcie pożyczki. Z tym, że te udzielane przez bank są wysoko oprocentowane. Lepiej będzie jeśli skorzystasz z oferty funduszu inwestycje kapitałowe - jestem pewny, że pożyczka zostanie Ci udzielona na atrakcyjniejszych warunkach.

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.