Dzisiaj jest: 26.2.2021, imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława

Mam pomysł na biznes

Fantastyczny pomysł na biznes? Zweryfikuj go! Pozwól by inni ocenili czy to, co chcesz robić ma sens.
Dodaj odpowiedź

Podatnik vat

rozpoczęty tydzień temu przez gamlon
2021-02-18 12:39 100%
Mam pytanie  - od kilku lat prowadzę malutką firmę, teraz chciałabym poszerzyć pkd o usługi bhp, którymi zajmowałby się mój mąż, ja zajmuje się całkowicie czymś innym. Pierwsza kwestia na wstępie to, ze ja do tej pory nie byłam płatnikiem VAT , teraz będę musiała. Macie jakieś rady, sugestie,jak zorganizować taką współpracę, żeby to miało ręce i nogi, o czym pamiętać, na co zwrócić uwagę, w kwestiach przepisów prawa, księgowości itp. jakieś sugestie, czyhające pułapki?
odpowiedziano tydzień temu przez deszcz
2021-02-18 13:41 100%
Mialam podobna sytuacje, vat musialam poprostu przelknac i tak wyszlo wiecej plusow niz minusow. Jest zatrudniany na podstawie umowy zlecenie. Co do nazwy, jest mozliwosc dodania drugiego czlonu w nazwie a fv wystawiasz tylko z jednym (plus oczywiscie imie i nazwisko) w zaleznosci za jaka jest usluge. Ja wystawiam ze swoja nazwa on ze swoja.
No i pamiętaj o bialej liscie podatników vat 
http://nakonto.com.pl/?p=149
Koniecznie trzeba się na nia wpisac. 
odpowiedziano 4 dni temu przez simp
2021-02-22 12:37 0%
Najlepiej podjąć współpracę z dobrym biurem rachunkowym. Wtedy możesz mieć pewność, że wszystkie rzeczy związane z finansami będziesz mieć ogarnięte na tip top. Ja na przykład wybrałam ASK Finance - świetne [url=https://ask-finance.pl/]usługi rachunkowe Katowice[/url]. 
odpowiedziano 4 dni temu przez simp
2021-02-22 12:38 0%
Najlepiej podjąć współpracę z dobrym biurem rachunkowym. Wtedy możesz mieć pewność, że wszystkie rzeczy związane z finansami będziesz mieć ogarnięte na tip top. Ja na przykład wybrałam ASK Finance - świetne usługi rachunkowe Katowice. https://ask-finance.pl/ - sprawdźcie sobie ich ofertę, moim zdaniem są świetni.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.