Dzisiaj jest: 30.9.2022, imieniny: Geraldy, Honoriusza, Wery

Mam pomysł na biznes

Fantastyczny pomysł na biznes? Zweryfikuj go! Pozwól by inni ocenili czy to, co chcesz robić ma sens.
Dodaj odpowiedź

Opakowania produktów

rozpoczęty 2 lata temu przez
2021-02-10 10:23 64%
Na co zwracacie uwage w przypadku opakowań produktów w sklepie online? 
 
odpowiedziano 2 lata temu przez
2021-02-10 11:43 45%
Chciałabym dostać zakup w takim opakowaniu, które będę mogła używać do tego produktu, przechowywać, transportować lub cokolwiek innego w zależności od specyfiki towaru. Nie lubię dostawać zakupów w kartonie, jeśli transport tego nie wymaga. Przydałaby się większa funkcjonalność tych opakowań, a i byłaby to ekonomia dla przedsiębiorcy. Ciekawie i ładnie można zapakować produkt w coś innego niż karton.
https://www.fingerprint.pl/projektowanie-opakowan/
Pozwolę sobie dac namiary na drukarnię, która projektuje takie opakowania. 
odpowiedziano 2 lata temu przez
2021-02-15 22:39 36%
No jeśli nie jest to prezentowe opakowanie to raczej na nic ;) Ma do mnie dojść w nie naruszonym stanie. A jesli to prezentowe, no cóż powinno być na tyle dobrze zabezpieczone, żeby można było wyjąć i wręczyć. 
Mało precyzyjne pytanie, o co dokładnie pytasz. 
odpowiedziano 7 miesięcy temu przez pro100
2022-03-16 09:59 47%
Polecam kontakt z nimi:
http://www.emgraf.pl
W firmie mozna dostać dobrej jakości reklamówki z nadrukiem czy taśmy papierowe oraz foliowe z możliwością nadruku logo. 
Najbardziej sobie cenię szybkość dostawy, bardzo prosty, wręcz banalny proces zakupu, wszystko jest bardzo intuicyjne. Kartony mam następnego dnia w domu. Do tego mają 3 rodzaje kartonów paczkomatowych (typ A, małe), których ja używam. A urzeka mnie i przywiązuje do nich zabawny sposób komunikacji, maile w lekkim, fajnym tonie:)
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.