Dzisiaj jest: 23.5.2022, imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty

Mam pomysł na biznes

Fantastyczny pomysł na biznes? Zweryfikuj go! Pozwól by inni ocenili czy to, co chcesz robić ma sens.
Dodaj odpowiedź

Opakowania produktów

rozpoczęty rok temu przez
2021-02-10 10:23 68%
Na co zwracacie uwage w przypadku opakowań produktów w sklepie online? 
 
odpowiedziano rok temu przez
2021-02-10 11:43 48%
Chciałabym dostać zakup w takim opakowaniu, które będę mogła używać do tego produktu, przechowywać, transportować lub cokolwiek innego w zależności od specyfiki towaru. Nie lubię dostawać zakupów w kartonie, jeśli transport tego nie wymaga. Przydałaby się większa funkcjonalność tych opakowań, a i byłaby to ekonomia dla przedsiębiorcy. Ciekawie i ładnie można zapakować produkt w coś innego niż karton.
https://www.fingerprint.pl/projektowanie-opakowan/
Pozwolę sobie dac namiary na drukarnię, która projektuje takie opakowania. 
odpowiedziano rok temu przez
2021-02-15 22:39 45%
No jeśli nie jest to prezentowe opakowanie to raczej na nic ;) Ma do mnie dojść w nie naruszonym stanie. A jesli to prezentowe, no cóż powinno być na tyle dobrze zabezpieczone, żeby można było wyjąć i wręczyć. 
Mało precyzyjne pytanie, o co dokładnie pytasz. 
odpowiedziano 2 miesiące temu przez pro100
2022-03-16 09:59 44%
Polecam kontakt z nimi:
http://www.emgraf.pl
W firmie mozna dostać dobrej jakości reklamówki z nadrukiem czy taśmy papierowe oraz foliowe z możliwością nadruku logo. 
Najbardziej sobie cenię szybkość dostawy, bardzo prosty, wręcz banalny proces zakupu, wszystko jest bardzo intuicyjne. Kartony mam następnego dnia w domu. Do tego mają 3 rodzaje kartonów paczkomatowych (typ A, małe), których ja używam. A urzeka mnie i przywiązuje do nich zabawny sposób komunikacji, maile w lekkim, fajnym tonie:)
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.