Dzisiaj jest: 18.1.2022, imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Mam pomysł na biznes

Fantastyczny pomysł na biznes? Zweryfikuj go! Pozwól by inni ocenili czy to, co chcesz robić ma sens.
Dodaj odpowiedź

Jak zostać trenerem personalnym?

rozpoczęty rok temu przez Monka
2020-08-27 14:14 36%
Czy możecie podpowiedzieć jak zostać trenerem personalnym? Na pewno wiem, że na https://health-factory.pl/ jest dostępna oferta na szkolenia w Akademii. Jednak czy po jego ukończeniu mogę już pracować jako trener? Może możecie coś doradzić w tym temacie? 
odpowiedziano rok temu przez
2020-09-25 15:56 61%
Ostatnio widzę bardzo dużo ogłoszeń trenerów personalnych albo właśnie szkoleń, by trenerem personalnym zostać. Zastanawiam się, czy jest to opłacalne? Nie ma przesytu na rynku w związku z tym? 
odpowiedziano rok temu przez blokada
2021-02-26 21:35 45%
Ale bardzo dużo zależy też od zakresu obowiązków, które chcesz na siebie wziąć. Warto też w pierwszej kolejności zastanowić się nad tym, czy czasem samemu nie potrzebuje się takiej pomocy. W spam możecie przeprowadzić konsultację, która mogłaby okazać się dla Ciebie idealnym wsparciem. Sam nad tym pomyśl, bo to bardzo ważna rzecz. 
odpowiedziano 6 miesięcy temu przez mczay
2021-07-30 12:40 55%
Na pewno ważna jest wiedza płynąca z własnych doświadczeń, do tego kursy i szkolenia będą niezbędne. Jeśli myślisz o otwarciu takiej działalności to zapoznaj się także z narzędziem tutaj https://gymplanner.com/ dostępnym, gdyż dzięki niemu można swój biznes prowadzić także z domu lub z dowolnego miejsca na świecie
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.