Dzisiaj jest: 15.4.2021, imieniny: Adolfiny, Odetty, Wacława

Mam pomysł na biznes

Fantastyczny pomysł na biznes? Zweryfikuj go! Pozwól by inni ocenili czy to, co chcesz robić ma sens.
Dodaj odpowiedź

Pomysł na biznes

rozpoczęty 8 miesięcy temu przez Gracjan
2020-08-15 14:55 44%
Polecam świetny pomysł na biznes FRYTKI XXL najdłuższe frytki na świecie, łatwy i zyskowny biznes z niską inwestycją dla każdegi i w każdym miejscu https://www.frytkixxl.pl/
odpowiedziano 3 miesiące temu przez cienmroku
2021-01-27 19:31 24%
W sumie to ciekawy pomysł, można by było takie frytki robić w jakiejś budce i postawić ją gdzieś gdzie dużo ludzi przechodzi. Do tego fajnie by było używać jakichś różnych ciekawych przypraw. W sklepie http://zdrowszezycie.pl/ można takie świeże zamówić.
odpowiedziano 3 miesiące temu przez Emiliaa
2021-01-28 10:19 66%
Pytanie tylko, na co konkretnie chcielibyście postawić. Ja czuję, że bardzo korzystną opcją w tej sytuacji mogłoby być skorzystanie ze specjalnej platformy CStore. Na niej możecie otworzyć własny sklep internetowy, co dobrze opisane jest w https://www.cstore.pl/funkcje-i-mozliwosci/hurtownie-dropshipping Warto zwrócić na to uwagę, bo być może to będzie idealna droga dla was. 
odpowiedziano 3 miesiące temu przez mirka
2021-01-28 21:30 19%
Bez względu na jaki biznes się zdecydujecie, pamiętajcie o reklamie. Teraz dużą popularnością cieszy się SEO. Na stronie https://seolid.pl/blog/2020/12/19/jak-pisac-teksty-seo-top5-zasad/ znajdziecie podstawowe zasady pisania tekstów SEO. Warto się tym zainteresować.
odpowiedziano 2 miesiące temu przez alicjagr
2021-01-31 17:16 69%
Ciekawym i oczywiście dochodowym biznesem może być otwarcie prywatnego akademika, jakim jest np. krakowski Unibase: https://unibase.pl/ - Prywatny akademik, a w środku jak apartamentowiec. Jest parking, bankomat, sklep niedaleko (więc zwracali uwagę na lokalizację). W środk nowocześnie, pralnia, WIFI w każdym pokoju, tv i masa innych udogodnień jak mini siłownia. Do wyboru są pokoje jedno, dwu lub trzyosobowe. 
Studenci zawsze byli, są i będą. Nawet gdy jest pandemia to jednak gdzieś mieszkać muszą. Trzeba tylko wziąć pod uwagę model biznesowy: dużo pokoi, lub i miejsc w pokojach, dobra lokalizacja - dlatego że w tym przypadku zarabiać można na ciągłości biznesu i dużej ilości.
odpowiedziano 2 miesiące temu przez Monka
2021-02-09 14:02 21%
A może sklep z odzieżą? Co prawda konkurencja jest duża. Ale ta branża nadal się rozwija i jest coraz więcej producentów i hurtowni z których można korzystać. I znaleźć dobry produkt. Na https://www.motionfashion.pl/ jest dostępna hurtowa oferta z której można skorzystać. 
odpowiedziano 2 miesiące temu przez cienmroku
2021-02-26 16:41 79%
Kluczowym elementem każdego biznesu jest odpowiednie przeszkolenie pracowników, zwłaszcza z BHP. Jeżeli będziesz szukał sprawdoznej firmy w tym temacie, to zastanów isę nad nimi https://inzynieriabhp.pl/ Słyszałem że mają ogromne doswiadczenie w tego typu szkoleniach.
odpowiedziano miesiąc temu przez Kasia
2021-02-28 17:35 18%
A jakby tak wejść we współpracę z firmą taką jak ta [url]http://zatorski.pl/frezowanie-cnc/[/url] zajmującą się obróbką skrawaniem torzyw sztucznych. Myślałam o zamawianiu w takiej firmie konkretnych części, no nie wiem, na przykład do maszyn budowlanych. Przy współpracy z firmą, któej by się zlecało wykonanie projektu możnaby nieźle zarobić.
odpowiedziano miesiąc temu przez ada21
2021-03-10 23:46 30%
Wcale nie jest łatwo rozkręcić nowy biznes. Jeszcze zależy na co chcemy postawić. Długo się z mężem zastanawiliśmy i zdecydowaliśmy, że postawimy na OZE. W końcu to jest przyszłość i u nas ta braża cały czas się rozwija. Chcemy to zrobić naprawdę dobrze, profesjonalnie.Dlatego zwróciliśmy się do agencji Marketing Relacji sp. z o.o. W sumie z polecenia. A to ważne, że nie wybraliśmy firmy w ciemno, tylko pewną i z doświadczeniem. Pomagają firmom, również z branży OZE rozwijać się, znają się na biznes planach, strategiach i ich wdrażaniu. Bez nich byłoby zdecydowanie trudniej zacząć. Tym bardziej, że właśnie początki są najtrudniejsze.
odpowiedziano miesiąc temu przez cienmroku
2021-03-19 14:18 74%
Do porwadzenia biznesu na penwo bedzie potrzebne pomoc prawna, którą zawsze warto mieć w zanadrzu. Co do sparwdoznych kancelarii to warto pomyslec o kims doświadocznym i pewnym jak Kancelaria Wojas Pawlak z Gliwic, słsyzałam że są najlepsi.
odpowiedziano 2 tygodnie temu przez fiorella
2021-03-31 08:24 77%
Zatem na stronie http://sklep.protect-bhp.pl/asb-aluminiowa-suwnica-bramowa-niska.html ;  dostępna jest  suwnica bramowa aluminiowa 3t i inne elementy z kategorii bhp, które na pewno wam się przydadzą w firmie. Warto sprawdizć ich obszerną i zróżnicowaną ofertę.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.