Dzisiaj jest: 6.8.2020, imieniny: Jakuba, Sławy, Wincentego

Mam pomysł na biznes

Fantastyczny pomysł na biznes? Zweryfikuj go! Pozwól by inni ocenili czy to, co chcesz robić ma sens.
Dodaj odpowiedź

Sklep z własnoręcznie tworzoną biżuterią?

rozpoczęty miesiąc temu przez Monka
2020-06-22 15:31 60%
Niestety przez pandemię straciłam pracę. Myślę, że jest to dobry czas na to by otworzyć własny biznes. Na etat zawsze mogę wrócić. Chciałabym otworzyć sklep internetowy z własnoręcznie wykonywaną biżuterią. W Internecie półfabrykatów jest bardzo dużo. Na https://www.korallo.pl/blog/ są nawet artykuły z instrukcjami jak taką biżuterię wykonywać. Czy myślicie, że to dobry pomysł na biznes? 
odpowiedziano miesiąc temu przez Kasztanek
2020-07-07 08:39 79%
Każdy pomysł na biznes jest dobry. Jeśli masz chęci do takiej pracy to warto spróbować. Na https://www.idosell.com/pl/shop/knowledge-base/growth-strategy/optimization-conversion/ranking-factors/najlepsze-sklepy-internetowe-ranking-czynnikow-wplywajacych-na-sukces/ jest dostępny bardzo ciekawy artykuł na temat sklepów internetowych i czynników które wpływają na jego sukces. Warto taką wiedze posiadać na samym początku, być wiedziała co jest ważne w takim sklepie. 
odpowiedziano miesiąc temu przez Gustav2
2020-07-13 09:18 25%
Nie wiem, czy taki biznes ma szanse się przebić... na rynku jest mnóstwo sklepów z biżuterią.
odpowiedziano tydzień temu przez BarbaraN
2020-07-27 13:12 22%
Według mnie może być Ci ciężko się przebić, bo faktycznie takich sklepów jest dużo, ale z drugiej strony dużo jest również marek modowych czy kosmetycznych, a jednak projektanci lub firmy kosmetyczne cały czas nie narzekają na brak klientów. Musisz na pewno znaleźć coś, co Cię wyróżni spośród innych tego typu przedsiębiorstw i sprawi, że ludzie będą chcieli wybrać właśnie Ciebie! :) 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.