Dzisiaj jest: 5.12.2021, imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny

Aktualności

Wszelkie zagadnienia związane z funkcjonowaniem forum.
Dodaj odpowiedź

Regulamin / Zasady poruszania się po forum

rozpoczęty 6 lat temu przez Platforma-dla-firm
2016-01-30 17:26 56%
  1. Nie SPAMUJ / Nie REKLAMUJ nachalnie! - do umieszczania ogłoszeń przeznaczona jest stosowna podstrona. Ogłoszenia bez limitu możesz dodawać tam zupełne za darmo.
  2. Szukaj, czytaj i pisz z sensem. Unikamy pisania o ubezpieczeniach w dziale poświęconym reklamie. Unikamy powielania pytań, które zostały zadane.
  3. Nie zakładaj wielu kont - te będą po prostu usuwane bez ostrzeżeń.
  4. Zachowaj powszechnie obowiązującą netykietę.
odpowiedziano 6 lat temu przez Bartas Gdańsk
2016-01-30 20:58 62%
Nie za restrykcyjne zasady jak na chyba start forum/portalu?
odpowiedziano 6 lat temu przez Platforma-dla-firm
2016-01-31 20:54 59%
Tylko funkcja forum działa od niedawna. Decyzji o jej uruchomeniu przyświecała myśl o stworzeniu miejsca w którym toczy się dysksja, a nie wielostronicowe bloki reklamowe. Do promocji firmy / strony / sklepu przeznaczony jest dział ogłoszenia w którym takowe bez limitu można dodawać zupełnie za darmo. Myślę, że to dobre rozwiązanie?
odpowiedziano 6 lat temu przez Monka
2016-02-01 18:43 35%
Platforma-dla-firm to żaden nowy pomysł. Wartościowe treści lepiej chyba przekazywać w artykułach? Też jestem za tym, by spamu było mniej nie tylko tutaj. Ciekawa jestem czy to uda się wam osiągnąć i czy to forum się rozwinie. Powodzenia!
odpowiedziano 6 lat temu przez Platforma-dla-firm
2016-02-01 20:22 58%
Monka dziękuję za troskę. Została podjęta próba rozwinięcia forum. Na tej witrynie to jedna z możliwości. W zakładce wiadomości, w miarę systematycznie pojawiają się nowe artykuły. Mimo to na forum szybciej uda się Tobie i innym użytkownikom uzyskać merytoryczne odpowiedzi na tematy związane z prowadzeniem własnej działalności. Wierzę, że zarówno Ty jak i inni będą częściej zaglądać tutaj, jeśli nie spotkają się wyłącznie z reklamą kolejnej firmy na każdej podstronie i w każdym poście. Myślę, że wiesz, co mam na myśli i nie raz już się z tym spotkałaś. Na portalu do reklamy służy dział ogłoszeń. Tam jak już pisałem bez opłat i bez limitów można umieszczać ogłoszenia z linkiem. Pozostałe punkty jak napisałaś nie są niczym nowym. Temat regulaminu więc zamykam i zapraszam do dyskusji w innych tematach.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.