Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Pogaduszki

O wszystkim, co nie dotyczy biznesu. BEZ SPAMU!
Dodaj odpowiedź

Jak przelać pieniądze za granicę?

rozpoczęty 6 lat temu przez Kasztanek
2018-08-06 09:09 57%
Mam takie pytanie, siostra jest na wakacjach i dzwoniła, że ukradziono jej portfel i została bez pieniędzy. Prosi mnie, bym znalazła jakiś sposób by przekać jej pieniądze na konto koleżanki. Czy możecie doradzic w jaki sposób to zrobić? 
odpowiedziano 6 lat temu przez Monka
2018-08-07 08:53 45%
W jakiej walucie chcesz przesłać jej pieniądze? Bo jeśli w złotówkach to możesz normalnie zrobić na poczcie. Chyba, że chcesz jej przesłać walutę to zapytaj czy koleżanka ma konto walutowe, Jeśli tak to możesz skorzystać z przekazów pieniężnych np. na Cinkciarzu jest takie coś. 
odpowiedziano 6 lat temu przez Kasztanek
2018-08-08 08:53 59%
Pojechała na wakacje do koleżanki która mieszka za granicą. I mam jej przesłać pieniądze na jej konto zagraniczne. Ze swojego polskiego konta zrobić tego nie mogę, więc pewnie na poczcie też takiego czegoś nie zrobie. Czyli zostaje ten Cinkciarz o którym wspominasz. A wiesz może na jakiej zasadzie to działa? 
odpowiedziano 6 lat temu przez Markusss
2018-08-28 16:05 54%
Korzystałem ostatnio też z cinkciarza, głównie dlatego  że nie muszę szukać banku, które ma konto w GBP, jak jest lepszy kurs to wymieniam więcej i tam przechowuje ale to dlatego, że robię dość regualrnie przelewy do UK, tobie pewnie to nie jest potrzebne. Możesz jej przelac w zł a ona odbierze funty lub wymienić funty i wysłać jej funty czy jakakolwiek inną wlautę. Mega prosty mechanizm, zdecydowanie szybciej niz na poczcie.
odpowiedziano 6 lat temu przez MikoPL
2018-09-19 09:03 56%
Dla zainteresowanych na przyszłość polecam założyć bezpłatne konto na Cinkciarzu. Ma się wtedy portfel walutowy i jak za jego pośrednictwem przekazujemy pieniadze to nie płacimy prowizji. Dość wygodne rozwiązanie i bardzo tanie, bo potem jak przelewamy już przewalutowane pieniadze na konto swoje też jest taniej. Warto zatem wspomnieć odbiorcy przelewu by takie konto w serwisie założył. 
odpowiedziano 4 lata temu przez
2019-11-11 15:09 52%
Można również skorzystać z kantora online - tak jak robiło się to jeszcze wczoraj ale w wersji elektronicznej - Waluteo to wygodny kantor online do którego przelewamy środki a następnie po wymianie przelewamy z powrotem - wszystko bez wychodzenia z domu. Niski spread czyli ofertę jeszcze atrakcyjniejszą. 
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.