Dzisiaj jest: 24.4.2024, imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Pogaduszki

O wszystkim, co nie dotyczy biznesu. BEZ SPAMU!
Dodaj odpowiedź

Biznesowy dress code

rozpoczęty 7 lat temu przez Mozajka
2017-02-22 19:24 55%
Czy w waszych firmach jest z góry określony dress code? Jesteście za tym, żeby panowała dowolnośc, czy z góry określone zasady wam odpowiadają?
odpowiedziano 7 lat temu przez Monka
2017-02-22 19:30 44%
U mnie jest fracja elegancja z czego się cieszę bo nie mam problemu z doborem odpowiednich ubrań ;) Zakupy robię najczęsciej korzystając z tego typu ofert naia.com.pl/marynarki-zakiety i jestem zawsze z tego, co otrzymuję zadowolona.
odpowiedziano 7 lat temu przez maigdzia
2017-02-24 18:40 56%
Ja nie mam aż tak ścisłych wytycznych co do ubioru ale spotkałam się z tym, że za "niegodne" reprezentowanie firmy koleżanki i koledzy mieli już problemy.
 
odpowiedziano 7 lat temu przez zenonix1
2017-07-13 21:55 54%
Ja pracuję w banku- więc dress code jest ściśle określony. Garniak, garniak i jeszcze raz garniak :)
odpowiedziano 7 lat temu przez
2017-07-14 14:02 53%
U mnie w dziale na szczęście nie ma takiego wymogu, ale spotykam się z osobami z działu obsługi klienta i czasem się czuję, jakbyśmy pracowali w dwoch różnych firmach, tak są wystylizowani. Nie twierdzę, że przychodzę jak ostatni niechluj, ale nie wiem, czy dałbym radę wytrzymać długo w firmie, gdzie są sztywne zasady co do stroju i że można mieć problemy, jak się do nich człowiek nie stosuje. Nie zawsze jest też pogoda na to, by człowiek był wymuskany od czubka głowy aż po palce u stóp. Okazyjonalnie ubieram się bardziej wyjściowo, ale ogólnie na co dzień unikam garniaka, jak tylko mogę.
odpowiedziano 6 lat temu przez Monka
2018-07-24 13:07 47%
Muszę odświeżyć temat i zapytać was o dodatki. Jak to dziś wygląda w waszych firmach? Ja zmieniam pracę. Będę miała kontakt z wymagającym klientem, więc koniecznym uzupełnieniem będą odpowiednie dodatki. Pytanie tylko jakie? Ofert typu https://mybizu.pl/ jest na tyle dużo, że trudno się odnaleźć.
odpowiedziano 3 lata temu przez
2021-02-02 06:01 59%
Wydaje mi się, że to taka niepisana reguła, by elegancsko ubierać się do pracy. A obecnie nie oznacza to białej bluzki i czarnej spodniczki itp. bo jednak jest móstwo fajnych eleganckich ubrań w innych kolorach. W sklepie https://www.peela.pl/ właśnie można coś fajnego znaleźć.
odpowiedziano 3 lata temu przez spam-konto
2021-03-30 12:32 50%
Ale przecież to też się powoli luzuje. Teraz w codziennym życiu jest coraz więcej elektroniki, stąd też przejawia się ona też coraz bardziej w dress code. Ja uważam, że warto postawić na takie gadżety jak chociażby dobry smartwatch z [spam] bo dzięki temu jesteście w stanie o wiele prościej dopieścić Wasz wizerunek. 
odpowiedziano 3 lata temu przez
2021-05-21 08:58 47%
aaaaaaaaaaaaaaaaa
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.