Dzisiaj jest: 20.4.2024, imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Pogaduszki

O wszystkim, co nie dotyczy biznesu. BEZ SPAMU!
Dodaj odpowiedź

Meble do salonu

rozpoczęty 3 lata temu przez
2021-03-24 12:28 44%
Cześć :) Własnie urządzam mieszkanie i szukam jakihś fajnych mebli, nie z typowych sieciówek. :) Możecie coś doradzić? :)
odpowiedziano 3 lata temu przez spam-konto
2021-03-25 12:26 53%
Zajrzyj sobie do sklepu spam :D Ja tam zamawiałam bardzo fajne łóżko tapicerowane. Najlepsze jest to, że zagłówek ma 120cm wysokości, a powiem Ci że wcale nie jest łatwe znaleźć zagłówek wyższy niż 90cm. ;D
odpowiedziano 3 lata temu przez
2021-03-28 11:43 66%
Jak masz problem z wyborem mebli do salony, to skontaktuj się z firmą lub osobami od aranżacji wnętrz. Tak zrobiłem  i teraz mam wystrój całego mieszkania, który wzbudza zachwyt wśród znajomych i roidziny. To wcale nie było takie drogie, jak kiedyś. Tutaj macie namiary.
odpowiedziano 3 lata temu przez spam-konto
2021-04-16 14:39 69%
Czy możecie mi polecić jakiś sprawdzony sklep?

 
odpowiedziano 3 lata temu przez spam-konto
2021-04-21 23:03 55%
Jeśli nie masz pomysłu to warto rozejrzeć się za jakimiś inspiracjami. Może na [spam] znajdziesz kilka propozycji i da ci na prawdę sporo pomysłów.
odpowiedziano 3 lata temu przez
2021-05-12 08:57 58%
bardzo duży wybór dobrych jakościowo mebli znajdziecie też w domu meblowym Burzyńskich. Są niedrogie a przy tym świetne jakościowo. Fajnie, ze sklep umożliwia zakupy na raty. Można wybrać się do sklepu stacjonarnego w Zielonej Górze albo zrobić zakupy w sklepie internetowym :)
odpowiedziano 3 lata temu przez
2021-05-17 13:19 58%
Jeśli chodzi o ciekawe sklepy z meblami do salonu to zerknijcie sobie jeszcze na ofertę Gala. Ich punkty stacjonarne znajdziecie e wielu miastach w kraju m.in w Warszawie, Gdańsku czy Bydgoszczy. Ja często zaglądam na ich bloga bo można tu znalezc wiele przydatnych informacji np jak czyścić odpowiednio skórzaną sofę . Mają tu świetne jakościowo meble w korzystnych cenach. 
odpowiedziano 3 lata temu przez patrykowski
2021-07-17 18:50 56%
To wszystko zależy w jakim stylu chcesz urządzić salon. Ostatnio chodzą mi po głowie wnętrza z elementali ze stali. Bardzo fajny artykuł na stronie https://www.metale.org/artykuly/szczegoly/15815 coraz bardziej mnie do tego przekonuje. 
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.