Dzisiaj jest: 19.4.2024, imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Pogaduszki

O wszystkim, co nie dotyczy biznesu. BEZ SPAMU!
Dodaj odpowiedź

Dobry stomatolog.

rozpoczęty 3 lata temu przez
2021-01-12 15:03 57%
Wybór odpowiedniego gabinetu stomatologicznego to nie lada wyzwanie, ale należy wybrać taki, który oferuje szeroką diagnostykę oraz zapewnia pacjentom wysokiej jakości. Jeśli szukacie kogoś z Krakowa to zajrzyjcie na stronę https://stomatologiaswiatkowska.pl/chirurgia/ . Doktor Świątkowska oferuje usługi między innymi w zakresie chirurgii, z zastosowaniem nowoczesnych i bezbolesnych metod usuwania np. ósemek. Wizyta u stomatologa nie musi być straszna, jeśli panuje w niej miła i komfortowa atmosfera.
odpowiedziano 3 lata temu przez blokada
2021-03-17 17:30 46%
Ja mieszkam w Gdyni i tu już od dawna leczę się u doktor Renaty z kliniki spam Dent . Zdecydowanie polecam to miejsce, szybkie terminy, przystępne ceny i przede wszystkim pewność skutecznego oraz bezbolesnego leczenia bez względu na to czy jest to wyrywanie ósemki czy wstawianie implantu :)
odpowiedziano 3 lata temu przez spam-konto
2021-03-29 11:37 46%
A ja mogę dać Wam namiar na super klinikę w Redzie - to spam Clinic. Byłem już u nich na przeglądzie, wyszło, ze muszę jak najszybciej usunąć ząb mądrości. Trochę się obawiałem jak to będzie bo nigdy wczesniej nie miałem usuwanych zębów ale poszło bardzo sprawnie i obyło się bez komplikacji. Super lekarze :)
odpowiedziano 3 lata temu przez spam-konto
2021-04-16 14:39 44%
Szukam profesjonalnego stomatologa w okolicach Kołobrzegu. Możecie mi kogoś polecić?
 
odpowiedziano 8 miesięcy temu przez MonikaR
2023-08-24 01:53 65%
Ja leczę się od lat w krakowskim gabinecie PerlDent https://perldent.com.pl/. Kilka lat temu poprawiałam moje uzębienie kompleksowo z planem na pełne funkcjonowanie zgryzu. Troche kosztowało, ale teraz nie mam żadnych problemów, chodze tylko regularnie na higienizację. 
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.