Dzisiaj jest: 16.4.2024, imieniny: Bernarda, Biruty, Erwina

Pogaduszki

O wszystkim, co nie dotyczy biznesu. BEZ SPAMU!
Dodaj odpowiedź

Wyposażenie firmy.

rozpoczęty 8 lat temu przez Monka
2016-09-09 19:36 68%
Wiadomo, że wyposażenie biura to nie tylko biurka, komputery czy zaplecze socialne. W formie trzeba również zadbać o higienę pracownika i tu należy zwrócić uwagę na to by wszystko było zgodne z zasadami określonymi w ustawach. A to wcale nie jest łatwy orzecho do zgryzienia. Szukałam ostatnio dozowników do mydła i trafiłam na fajną ofertę https://pcz.com.pl/kategoria/dozowniki/dozownik-do-mydla myślę, że może komuś tu się przydać taki kontakt. 
odpowiedziano 8 lat temu przez pabloe
2016-09-18 16:15 50%
Bardzo ładne te dozowniki do mydła Blomus. Zbieram teraz na designerski kosz na śmieci.
odpowiedziano 8 lat temu przez Kasztanek
2016-09-22 11:17 46%
To prawda, że wyposarzenie biurowych łazienek jest również ważne. Ważne jest również to by dobrze wypiosarzyć toalety dla niepełnosprawnych w miejscach publicznych takich jak restauracje. Sama jestem właścicielem kilku lokali i ważne było dla mnie to by jakość wyposażenie była na najwyższym poziomie. Całość zamawiałam tu: https://higieniczny.pl/toaleta-dla-niepelnosprawnych.html i jestem zadowlona.
odpowiedziano 8 lat temu przez Infortes
2016-09-25 12:40 49%
Co prawda w rozporządzeniu ministra infrastruktury w sprawie warunków technicznych budynków, w paragrafie o toaletach dla osób niepełnosprawnych (§ 85 albo 86, o ile dobrze pamiętam :)) o Higienicznym nie ma ani słowa ale i tak mogę, podobnie jak kasztanek, ten sklep polecić. Mamy od nich w biurze cały osprzęt do toalet. Spisuje się conajmniej bardzo dobrze a cenowo biją konkurencję na głowę.
odpowiedziano 8 lat temu przez Magdawojnar
2016-09-26 13:55 50%
Ja zawsze wyposażenie biura zamawiam na pasazbiurowy.pl głownie z powodu dobrej obsługi klienta. Wszystko można załatwic bez problemu.  
odpowiedziano 8 lat temu przez jago
2016-09-28 14:47 55%
Nic nie robi lepszego wrażenia, niż gustownie urządzone biuro. :)
odpowiedziano 8 lat temu przez Mozajka
2016-10-12 09:20 53%
Wyposarzenie biura to nie jest duży problem, gorzej jest z wyposażeniem np hurtowni i części chłodniczej. Tu raczej doradctwo i pomoc fachowca jest niezbędne. Jestem w trakcie remontu powierzchni i dostosowanie jej do prowadzenia hurtowni spożywczej. Więc pomieszczenie chlodnicze jest konieczne. Czy ktoś z Was mogłby mi doradzić gdzie najlepiej kupić sprzęt i wyposażenie? W moim mieście niestety nie ma takiego miejsca więc zostaje mi tylko internet i raczej ten sklep http://elgracool.pl/pol_m_Narzedzia-serwisowe-101.html pytanie jednak czy zdać się na doświadczenie pracowników, czy zlecić zakupy firmie która zajmuje sie montarzem?
odpowiedziano 7 lat temu przez pierundc
2016-11-06 01:11 53%
Do firmy ogólnie dobrze jest kupić podstawowe wyposażenie w niższej cenie. Jak ktoś potrzebuje jakiś maszyn, samochodów, komputerów czy czegoś to super są aukcje poleasingowe, można tam trafić naprawdę perełkę. Polecam aukcje raiffeisen leasing, sam korzystałem kilkukrotnie.
odpowiedziano 7 lat temu przez Mozajka
2016-11-07 12:16 46%
Teraz to ja mam dylemat z ekspresem do kawy. W biurze taki sprzęt by się przydał. Upatrzyłam sobie nawet automatyczny ekspres do kawy od Philipsa. Nie wiem tylko gdzie sprawdzić, czy podoła w biurze...
odpowiedziano 7 lat temu przez Mattik
2016-11-08 18:46 51%
Wyposażenie firmy zależy od tego czym firma będzie się zajmowała. Tak naprawdę największy budżet potrzebuje firma budowlana która remontuje drogi. Sprzęt na pewno jest drogi, ale nie można zapomnieć o takich szczegółach jak znaki drogowe które można zakupić od producenta.
odpowiedziano 7 lat temu przez vgt
2016-11-17 09:20 53%
Ja polecam przyjrzeniu się potrzebom firmy, takim szczegółowym. Czasem jest że kupujemy cos nad wyraz co potem stoi bezczynnie. Najwazniejsze to żeby też nie kupować szrotów tylko sprzet dobrej klasy, nie musi być nowy, ale musi być w dobrym stanie.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.