Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Pogaduszki

O wszystkim, co nie dotyczy biznesu. BEZ SPAMU!
Dodaj odpowiedź

Prezent dla żony na rocznicę ślubu?

rozpoczęty 4 lata temu przez Kasztanek
2020-02-03 11:32 57%
Pomocy, szukam pomysłu na prezent dla żony z okazji rocznicy ślubu. Nie chce darować jej kolejnej biżuterii. Myślę o czymś ciekawszym. Na https://www.superprezenty.pl/prezenty-dla-kobiet/prezenty-dla-dziewczyny jest dostępna oferta ba vouchery prezentowe typowo dla kobiety. Czy coś z tego się nada? 
odpowiedziano 3 lata temu przez blokada
2021-03-03 01:15 58%
No taki voucher to fajny pomysł, chociaż taki mało osobisty. Może jednak jakieś kosmetyki? Ale takie droższe, by była pod wrażeniem. W sklepie spam znajdziesz profesjonalne kosmetyki z naturalnym kolagenem. Idealne!
odpowiedziano 3 lata temu przez blokada
2021-03-03 23:29 55%
Skoro nie masz pomysłu to może po prostu kwiaty i praliny??
 
odpowiedziano 3 lata temu przez
2021-05-14 17:18 53%

Ja najczęściej kupuje książki które potem idą na prezent. Sama bardzo lubię czytać więc jak znajdę jakiś nowy tytuł na stronie [spam] to od razu chce go przeczytać a przy okazji mogę komuś go podarować :D Prezent powinien idealnie nadać się na każdą okazje, nawet ślub 
odpowiedziano 3 lata temu przez
2021-05-15 15:42 57%
Może warto rozwijać się w stronę szerokiego tworzenia fajnych i niesamowitych napisów. W [spam]  znajdziesz bogaty wybór propozycji.
odpowiedziano 3 miesiące temu przez MonikaR
2023-12-28 02:11 46%
Jeśli mogę coś  podpowiedzieć, to myśle, że każda kobieta ucieszyłaby się wyjazdu nad ciepłe morze. Taki prezent własnie dostałam od mojego męża. Byliśmy na Rodos mocno po sezonie. Było fantastyczne. Nie za gorąco, takie nasze polskie lato, ale bez kaprysów pogody.  Urzekła  mnie średniowieczna Starówka z jej imponującymi murami obronnymi czy Pałac Wielkich Mistrzów, które pamietają czas rycerzy Zakonu Joannitów. Na Akropolu w Lindos czy w starożytnuch ruinach w Kamiros poczułam jak fascynująca jest starożytna historia tej wyspy. Dziś na naszeRodos https://naszerodos.pl/ szukam już nowych pomysłów na węrowanie po Rodos i okoliczych wysepkach za rok.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.