Dzisiaj jest: 23.5.2019, imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty

Pogaduszki

O wszystkim, co nie dotyczy biznesu. BEZ SPAMU!
Dodaj odpowiedź

Siłownia w firmie

rozpoczęty 6 miesięcy temu przez Monka
2018-11-29 08:39 11%
Zastanawiam się nad utworzeniem mini siłowni w firmie. Pytanie tylko, czy jej wyposażenie będzie kosztem firmy, jeżeli sprzęt będzie postawiony w biurze? Druga sprawa to kwestia samego wyposażenia. W ofercie typu https://www.sport-shop.pl/ jest tego sprzętu sporo. Na który warto postawić? Czy zdarzyło się wam budować takie pomieszczenie? Każda wskazówka będzie mile widziana.
odpowiedziano miesiąc temu przez kopisz5
2019-04-24 10:55 0%
Nigdy się z czyms takim nie spotkałem. U nas chyba jeszcze nie ma takiej mody na budowanie w korporacjach całych mini miasteczek, żeby tylko jak najdłużej zatrzymać w nich pracownika. Tzn. takie rozwiązania są chyba uznawane za zbędne luksusy i nie warto wyrzycać w nie pieniędzy
odpowiedziano wczoraj przez Jolanta
2019-05-21 16:49
Siłownia w pracy to swietny pomysł! Jak mówi Tony Robbins: " Zawsze warto dbać o swój stan fizyczny" Na swoim szkoleniu wyjaśniał czemu musimy się poruszać i jak to wpływa na nasze osiągnięcia. Nie wiedziałam że aż tak... Ale od tamtej pory, po szkoleniu z nim, chodzę na siłownie codziennie:D i teraz rozumiem co miał na myśli:)
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.