Dzisiaj jest: 7.3.2021, imieniny: Flicyty, Kajetana, Pauli

Pogaduszki

O wszystkim, co nie dotyczy biznesu. BEZ SPAMU!
Dodaj odpowiedź

Okulary dla pracowników

rozpoczęty 4 lata temu przez MikoPL
2017-03-22 19:21 69%
Jakie są wymagania jeżeli chodzi o okulary dla pracowników pracujących przy komputerze? Czy okulary muszą być kupowane stacjonarnie, czy też można je kupować w sklepach internetowych typu https://trendyokulary.pl/ ?
odpowiedziano 4 lata temu przez kruszec
2017-05-25 10:28 53%
Wydaje mi się, że tylko stacjonarnie, ponieważ optyk musi dobrać odpowiednie szkła do pracy przy komputerze, które zwykle są z antyrefleksem, do tego musi dobrać rozstaw i grubość szkła, a tego się przez internet nie oceni, bo potrzeba badania okulistycznego, żeby sprawdzić wadę wzroku albo jej zwiększenie/zmniejszenie. No i specjalista podpisuje papiery, które trzeba przedłożyć w zakładzie pracy, jeśli będziemy się starać o refundację kosztów.
odpowiedziano 2 tygodnie temu przez cienmroku
2021-02-18 23:52 25%
A o jakie w ogóle okulary chodzi? Bo wiem, że niektóre firmy oferują swoim pracownikom dofinansowanie do takich okularów, ale to chyba nie każda firma tak robi. Ja sam z własnej inicjatywy kupiłem sobie takie specjalne okulary do komputera w sklepie https://eokulary.com.pl/ żeby wzrok mi się nie psuł.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.