Dzisiaj jest: 18.7.2024, imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta

Pogaduszki

O wszystkim, co nie dotyczy biznesu. BEZ SPAMU!
Dodaj odpowiedź

Wspomaganie odchudzania?

rozpoczęty 3 lata temu przez Monka
2021-08-23 15:56 48%
Wiadomo, że odchudzanie nie należy do łatwych. Jednak warto dążyć do celu. Obecnie jest wiele możliwości. Podstawą jest na pewno zmiana nawyków żywieniowych. Ale również aktywność fizyczna. Jednak czy podczas odchudzania można jeszcze się czymś wspomagać? Na https://polski-blog-medyczny.pl/plastry-slimmestar/ jest dostępny artykuł na temat plastrów które mogą takim wspomagaczem być. Czy ktoś z Was może z nich korzysta i może podzielić się opinią? 
odpowiedziano rok temu przez MonikaR
2023-08-24 01:36 51%
Dietetyk ułożył mi dobrą dietę, niezbędną przy moich problemach z insulinoopornością. Chodzę też na basen i  na fitnes, to tam dowiedziałam się, że można wspierać swoje zdrowie zabiegami na specjalnych dalekowschodnich matach ceramiczych, zrobionych ze specjalnych minerałów. Maty MedicalMoksa wydzielają promieniowanie podczerwone,które głęboko rozgrzewa wspomagając mój spowolniony metabolizm. Na zabiegi w salonach https://medicalmoksa.com/ możesz zapisać się nieodpłatnie.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.