Dzisiaj jest: 4.5.2024, imieniny: Floriana, Michała, Moniki
Wątek jest zamknięty!

Pogaduszki

O wszystkim, co nie dotyczy biznesu. BEZ SPAMU!

Badania prenatalne Częstochowa

rozpoczęty 3 lata temu przez blokada
2021-03-11 10:12 38%
Jak w temacie, gdzie w Częstochowie wykonywałyście swoje badania prenatalne ? Bo ja ostatnio sporo pzoytywnych opinii słysze na temat spam, a mianowicei porzyjmuje tam dr Wioletta spam-spam i moim zdnaiem jest najlpesza w te klocki, bo ba bardzo mocno angażuje isęw każde badanie i dokładnie je wykonuje.
odpowiedziano 3 lata temu przez blokada
2021-03-19 13:36 63%
To ważne, by regularnie wykonywać takie badania. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście zajrzeli do spam i dowiedzieli się więcej na temat tokofobii. Być może i Was spotka ta przypadłośc, więc warto być na to przygotowanym. Chodzi w końcu o Wasz komfort i bezpieczeństwo, więc nie lekceważcie tego.  
odpowiedziano 3 lata temu przez blokada
2021-03-23 08:53 63%
Ja sobie wykupiłam pakiet cc w szpitalu Medispam, nie mialam zadnego problemu z zaswiadczeniami. Pierwszy poród to byly mega komplikacje a tym razem chcialam tego uniknac i udalo sie :) dziecko przyszlo na swiat szybciutko i bez stresow
odpowiedziano 3 lata temu przez spam-konto
2021-03-29 17:52 62%
Gyn[spam] to świetna klinika. Też jestem pod opieką tutejszych lekarzy. Ostatnio szukałamn informacji na temat badań prenatalnych, które bęe robić pod koniec kwietnia i znalazłam interesujący wpis na ten temat . Kompleksowa oferta leczenia, dogodne terminy wizyt i doświadczeni lekarze :)
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.