Dzisiaj jest: 31.10.2020, imieniny:

Pogaduszki

O wszystkim, co nie dotyczy biznesu. BEZ SPAMU!
Dodaj odpowiedź

Budowa domu?

rozpoczęty 6 miesięcy temu przez Kasztanek
2020-05-13 12:50 72%
Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad budową domu. Ale nie potrafię się zdecydować, czy budować dom tradycyjny, czy może drewniany z bali. Na http://z-bali.pl/domy-drewniane-caloroczne/ dostępna jest nawet taka oferta. Czy ktoś może zdecydował się na takie rozwiązanie i może podzielić się opinią? 
odpowiedziano 5 miesięcy temu przez Kasia
2020-06-02 15:27 63%
Wszystko zależy od gotówki jaką posiadasz. Budowa domu z bali z pewnością będzie tańsza. I pewnie taką bym wybrała. Tak czy siak, niezależnie jaki dom wybierzesz musisz się liczyć, że dom powinien posiadać dobrze wykonane izolacje. Jeżeli interesuje Cię konsultacja technologii budowlanej, zajrzyj tutaj https://suez.com.pl/pl/p/Konsultacja-technologii-i-materialow-ON-LINE/3398 będziesz na pewno zadowolony.
odpowiedziano 4 miesiące temu przez traksa
2020-07-09 15:18 66%
Też tak uważam, poza tym domy z bali są bardzo ładne, ciepłe i wygodnie się w nich mieszka. Ja co prawda kupiłam mieszkanie na osiedlu apartamenty ostródzka ale gdybym miała działkę budowlaną to może skusiłabym sie na taki dom
odpowiedziano miesiąc temu przez sahimek
2020-09-26 15:48 33%
A czy dbacie o swoje ogrody? Pytam, bo ja szukam pomysłów oraz inspiracji na to jak można go w fajny sposób urządzić. Rzecz jasna sklepy takie jak https://www.gardenowo.pl/nasiona/nasiona-warzyw oraz nasiona warzyw i owoców, które śą mi potrzebne mam już na oku pytanie tylko jak to rozplanować w ogrodzie. Co sadzić obok czego i tak dalej. Mamy tu osoby, które się na tym znają? 
odpowiedziano miesiąc temu przez fiorella
2020-10-01 22:32 25%
A jak tam wygląda kwestia wyposażenia waszego domu? Czy wiecie już gdzie będziecie kupować przykładowo wyposażenie?  Ja przykładowo do sypialni planuje kupić meble na stronie https://meblezet.com/12-meble-do-sypialni do swojej sypialni. Bardzo efektywnie wyglądają i są pojemne, co dla mnie jest ważne.
odpowiedziano 3 tygodnie temu przez halinkajula
2020-10-12 08:38 19%
dom oczywiście zależy od możliwości finansowych. Jeśli ktoś zdecydował się na dachówkę, to należy mieć na uwadze, że trzeba ją odpowiednio pielęgnować, aby wytrzymała nam w świetnym stanie przez wiele lat.! na szczęście istnieją na rynku profesjonalne firmy, które z pewnością się tym zajmą. Polecam wejść na stronkę https://www.grupabiotop.pl/ i przekonać się jak pomogą zadbać Ci o dachówkę ! usługi są rewelacyjne i w dobrej cenie.
odpowiedziano 2 tygodnie temu przez paja3
2020-10-19 15:15 78%
Do budowy domu trzeba odpowiednich narzędzi, np. do cięcia drewna. Przydadzą się chociażby tarcze. Te dostaniecie na https://raptorstore.pl/tarcze-do-ciecia-drewna Sklep bardzo fajny. Wiele razy zamawiałem i nigdy nie było kłopotów.
odpowiedziano 2 tygodnie temu przez Emiliaa
2020-10-20 17:28 17%
Dlaczego nie? To bardzo istotna kwestia. Przecież samo przedsięwzięcie, jakim jest budowa domu, wiąże się  wieloma stresami. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście zajrzeli do https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/ i tam dowiedzieli się, w jaki sposób najskuteczniej zabezpieczyć Waszą nieruhcomość. To pozwoli Wam spać spokojnie i nie martwić się o to, co będzie, jeśli przytrafi się jakieś nieszczęście. A przecież pożar czy włamanie nie jest niczym niespotykanym, więc warto mieć to na uwadze. 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.