Dzisiaj jest: 5.12.2021, imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny

Pogaduszki

O wszystkim, co nie dotyczy biznesu. BEZ SPAMU!
Dodaj odpowiedź

Opakowania magazynowe?

rozpoczęty 2 lata temu przez Bartas Gdańsk
2019-10-22 10:54 54%
Czy możecie polecić gdzie najlepiej kupić hurtowo opakowania magazynowe? Na https://www.utzgroup.pl/wozki-transportowe/ znalazłem ofertę na wózki transportowe i skrzyniopalety. Czy takie coś będzie przydatne. Może znacie jakieś poradniki gdzie znajdę wyposażenie magazymu?
odpowiedziano rok temu przez blokada
2021-03-03 08:39 49%
Na magazynie wózki transportowe to podstawa. Poza tym jeśli szukałbyś także różnych maszyn przemysłowych to rozejrzyj się w sklepie spam. Ja od nich kupowałem maszynę do pakowania.
odpowiedziano miesiąc temu przez mczay
2021-10-31 20:40 50%
O jakie konkretnie opakowania chodzi, bo tego nie precyzujesz? Czy to mają być opakowania foliowe? Jeśli tak to w takim razie mogę polecić ten namiar https://sklep.grala.com.pl/ . Producent dostarcza swoje produkty do różnych gałęzi przemysłu, w tym także budowlanej. W ofercie znaleźć można opakowania foliowe w dowolnej formie, oprócz klasycznych folii są dostępne także półrękawy foliowe i taśmy. Koniecznie sprawdź sobie tę ofertę, myślę, że trafi w Twoje gusta.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.