Dzisiaj jest: 18.4.2024, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy

Pogaduszki

O wszystkim, co nie dotyczy biznesu. BEZ SPAMU!
Dodaj odpowiedź

Pierwsze objawy ciąży?

rozpoczęty 5 lat temu przez Monka
2019-03-11 16:06 55%
Obawiam się, ze mogę być w ciąży. Jeśli tak jest to się bardzo ucieszę, ale ta niepewność jest straszna. Czy są jakieś objawy wskazujące na to, że ciaża się rozwija dużo wcześniej? 
odpowiedziano 5 lat temu przez Kasztanek
2019-03-12 09:47 59%
Z tego co wie, to w 2 tygodniu ciąży dopiero dochodzi do zapłodnienia. Pierwsze objawy pojawić się mogą w 3, 4, 5 tygodniu. Ale są one znikome i nie każda kobieta jest w stranie je zauważyć. Na https://dzidziusiowo.pl/kalendarz-ciazy/pierwszy-trymestr/993-3-tydzien-ciazy masz to opisane pokolei. Pierwszym objawem będzie brak miesiaczki, ale czasami też ona również się pojawia. Nie ma innego wyjścia jak udac się do lekarza by wykonać odpowiednie badania. 
odpowiedziano 3 lata temu przez blokada
2021-02-27 09:09 48%
Nie ma co ukrywać, że ciąża niesie za sobą zarówno pozytywne, jak i negatywne objawy. Mnie bardzo cieszy, że to przecież niezwykły czas, gdy spodziewacie się potomka! Rozumiem jednak, że wiele kobiet jest tym panicznie zestresowanych i dla nich zdecydowanie polecam wizytę w spam. Dzięki temu będziecie w stanei o wiele skuteczniej poradzić sobie ze stresem w ciąży.
odpowiedziano 3 lata temu przez blokada
2021-03-15 10:46 49%
Kazda kobieta moze miec inne objawy :) na pewno brak miesiaczki to taka podstawa :) najlepiej to wybrac sie do lekarza i wszystko bedzie jasne. Ja cala ciaze prowadzilam w szpitalu Medispam i tam tez rodziłam, rewelacja, opieka najlepsza na swiecie ;)
 
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.