Dzisiaj jest: 29.3.2024, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Ubezpieczenia dla firm

Ubezpieczenia w firmie i wszystko, co wiąże się z tym tematem.
Dodaj odpowiedź

Najtańsze OC samochodów firmowych?

rozpoczęty 6 lat temu przez KsiazkowaMama
2018-05-15 15:26 39%
Czy możecie podpowiedzieć jak znaleźć ubezpieczenie OC w najlepszej cenie składki dla samochodów firmowych? Za dwa miesiace tacie kończy się polisa i poprosił bym się tym zajęła  i poszukała czegoś w okazyjnej cenie. Macie jakieś pomysły jak takie polisy znaleźć? 
odpowiedziano 6 lat temu przez Monka
2018-05-16 09:56 46%
A byłaś już może u jakiegoś multi agenta? Coś ci zaproponował? Też możesz porównać kwoty składek przez jakieś porównywarki czy kalkulatory. Tata na pewno ma jakieś zniżki więc musisz mieć to na uwadze. 
odpowiedziano 6 lat temu przez KsiazkowaMama
2018-05-17 10:01 40%
No był tata u swojego ubezpieczyciela ale szczerze nie za fajną ofertę zaproponował. Kolega polecił sprawdzić w Rankomacie i wysłać formularze do kontaktu. Tak zrobiłam i czekam na kontakt. A czym różni się agent od multi agenta? Bo ja jestem zielona w tym temacie. 
odpowiedziano 6 lat temu przez Kasztanek
2018-05-21 18:04 37%
Multi Agent ma ofertę wszystkich towarzyst ubezpieczeniowych. I szczerze ma lepszą możliwość znalezienia czegoś korzystnego. Ale przez Rankomat tez się opłaca szukać. 
odpowiedziano 6 lat temu przez KsiazkowaMama
2018-05-22 13:47 45%
A patrz nawet nie wiedziałam. To przez Rankomat sprawdzę i do tego Multi Agenta pójdę. 
odpowiedziano 6 lat temu przez Kasztanek
2018-05-24 15:13 42%
No jeśli chodzi o samochód jeden to jeszcze nie jest problem, ale tak jak mówisz samochodów tata ma kilka to trzeba do tego wyboru ubezpieczenia się przyłożyć. Przeanalizować kilkanaście ofert i wybrać najkorzystniejszą. Bo przy ubezpieczeniu kilku samochodów koszty są duże. 
odpowiedziano 6 lat temu przez KsiazkowaMama
2018-05-25 09:22 52%
No własnie dlatego tata mi zlecił zajęcie się tematem ubezpieczeń licząć, że znajdę najtańszą ofertę i zaoszczędzimy. No mam jeszcze sporo czasu. Nie ma co się śpieszyć. Dość dużo informacji już zebrałam na ten temat. Powoli na spokojnie to wszystko ogarnę. 
odpowiedziano 6 lat temu przez Monka
2018-05-25 12:57 49%
Najlepiej to zawsze tematem zająć się szybciej, masz wtedy czas na pomyślenie i znalezienie odpowiedniej oferty. Posprawdzaj, porównaj. 
odpowiedziano 4 lata temu przez
2020-08-19 18:21 52%
No właśnie jak tak patrzę na te wszystkie [url=https://ka-system.pl/modul-kalkulacja-wystawienie-polisy.html]towarzystwa ubezpieczeniowe[/url] to zastanawiam się co jest najbardziej istotne i czym kierować się przy wyborze? Za wszelkie porady z góry dziękuję :)
odpowiedziano 3 lata temu przez
2021-01-28 09:34 54%
Cena zależy od wielu czynników np. wielkość silnika itd. Na pewno warto porównywać oferty w jakichś kalkulatorach. Jednak przewagę mają na pewno mulit agencje, bo współpracują z wieloma towarzyszami ubezpieczeniowymi np. jak https://ubezpieczeniapolska.pl/ PZU, Allianz, Uniqa, Warta, Truck Assistance International, Polisa Życie i wiele więcej. Mogą ubezpieczenie dopasować znacznie lepiej do Twoich potrzeb.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.