Dzisiaj jest: 16.4.2024, imieniny: Bernarda, Biruty, Erwina

Komputery, urządzenia biurowe i oprogramowanie

Wszystko na temat komputerów, urządzeń biurowych i oprogramowania w firmie.
Dodaj odpowiedź

Jaki smartphone?

rozpoczęty 5 lat temu przez pocket
2018-11-03 09:58 64%
Jaki model smartphone możecie polecić? Głównie zależy mi na tym by działał bez zarzutu i miał możliwość korzystania z dużej ilości aplikacji, które mogą być przydatne w biznesie. 
odpowiedziano 5 lat temu przez Kasztanek
2018-11-09 11:16 56%
Tak szczerze to chyba nie ma lepszego telefonu biznesowego ja iPhone. Ale to też zależy od tego czy wolisz Androida czy iOS. Może porównaj sobie kilka modeli z dobrymi opiniami w jakiejś porównywarce. 
odpowiedziano 5 lat temu przez pocket
2018-11-14 11:01 52%
No po specyfikacji jakiej oczekije Komórkomat wskazał mi iPhone i Samsunga. Ale ciekawym zjawiskiem jest Xioami, który się tam też pojawił i cena o 3 razy mniejsza od wiodących marek. Ktoś może ma? 
odpowiedziano 5 lat temu przez Monka
2018-11-17 12:05 49%
Ja i sobie chwalę. Ma dobry aparat i chodzi płynnie. Nie zawiesza się i aplikacja banku ładuje się szybko. Zapłaciłam za niego mniej niż 1000 zł i jak na taką specyfikacje to nadal uważam, że to była dobra cena. W porównywarkach te modele stoją na tej samej półce co markowe telefony a są dużo tańsze. 
odpowiedziano 5 lat temu przez pocket
2018-11-20 16:07 52%
No na Komórkomacie też są dobre opinie. Może pójdę do jakiegoś marketu i jeszcze pooglądam je na żywo. 
odpowiedziano 5 lat temu przez Kasztanek
2018-11-22 09:37 53%
Ja jak kupowałem swojego to właśnie do elektro marketu się udałem i pracownik mi wszystko pokazał i wyjaśnił. Oczywiście tylko utwierdził mnie w tym, że dobry wybór dokonuje. Ale wiem, że taka fachowa wiedza się przydaje dla kogoś kto się jeszcze wacha. Ale lepiej zamów ostatecznie w Internecie, nawet w jakąś porównywarkę wrzuć i porównaj ceny. Bo stacjonarnie możesz przepłacić. 
odpowiedziano 5 lat temu przez pocket
2018-11-23 09:57 54%
No ja się chyba dzis wybiorę bo jest Black Friday, moze coś taniej. A jak nie to do wieczora mam czas i mogę coś zamówić przez Internet. Poczytam opinie. W końcu trzeba ten telefon kupić. 
odpowiedziano 5 lat temu przez Monka
2018-11-24 14:25 57%
I co udało Ci się coś kupić? 
odpowiedziano 5 lat temu przez pocket
2018-11-26 08:59 54%
Niestety nie, ale jeszcze dziś poświęcę czas i ostatecznie coś kupie bo jest Cyber Poniedziałek, więc w sklepach internetowych jest dużo taniej. 
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.