Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Komputery, urządzenia biurowe i oprogramowanie

Wszystko na temat komputerów, urządzeń biurowych i oprogramowania w firmie.
Dodaj odpowiedź

Bezpieczne płatności a sklep internetowy?

rozpoczęty 6 lat temu przez Monka
2018-08-07 09:15 59%
Jestem na etapie tworzenia sklepu internetowego. Deweloper twierdzi, że koniecznie muszę mieć bezpieczne płatności bo teraz to podstawa w sprzedaży online. Czy to oznacza, że nie mogę przyjmować płatności zwykłymi przelewami za zakupy, tylko muszę korzystać z systemów przelewów natychmiastowych? 
odpowiedziano 6 lat temu przez Kasztanek
2018-08-08 08:51 47%
Teoretycznie nie musisz mieć szybkich płatność. Ale są klienci którzy w Internecie płacą za pomocą takich płatność, bo uważają, że one dają im bezpieczeństwo. Więc ich nieposiadania może mieć skutek straty tych klientów, bo dla nich zrobienie Ci przelewu bankowego jest niebezpieczne. Druga sprawa jeśli chcesz realizować zamówienia z zagranicy to warto mieć system do obsługi płatności walutowych (Cinkciarz ma coś takiego), bo osoba z zagranicy nie zrobi Ci przelewy na polskie konto. Także po części deweloper ma racje. 
odpowiedziano 6 lat temu przez Monka
2018-08-10 08:58 50%
Aha teraz rozumiem. A może ktoś może polecić jakiś system tych szybkich płatności, co sprawdza się najlepiej? 
odpowiedziano 6 lat temu przez Markusss
2018-08-29 15:36 54%
no masz przerózne systemy przelewy24, e-card,  tpay, na zagranice masz jeszcz paypal. W moim sklepie sprawdzaja sie przelewy24 bo wychodziło najtaniej i miałem paypal na zagranice ale to dosc duży koszt i się teraz zastanawiam nad przejściem do cinkciarz.pl ale jeszcze musze doczytac jak to u nich działa, żebym nie zamienił siekierki an kiijek.
odpowiedziano 6 lat temu przez Kiotrek
2018-08-30 09:05 48%
Sprawdźcie sobie jeszcze <spamlink> z tego co widzę, to chyba nie mają sobie teraz równych jeżeli chodzi o płatności online. Mam u nich uruchomione 3 sklepy z czego na jednym mam szybkie przelewy, paysafecard i direct billing. Jeżeli chodzi o ich prowizję za płatności to zaledwie 1,45%. Taniej nie znajdziecie.
odpowiedziano 6 lat temu przez MikoPL
2018-09-10 10:35 64%
Możliwość płacenia przez CinkciarzPay widziałem na wyborczej przy zakupie premumeraty i przy rezerwacji biletów na PlusBus już. Z tego co czytałem, to obsługują płatności w 26 walutach po korzystnym kursie. System można zawsze zintegrować ze sklepem i zobaczyc jak się sprawdza. 
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.