Dzisiaj jest: 31.7.2021, imieniny: Ignacego, Lodomiry, Romana

Komputery, urządzenia biurowe i oprogramowanie

Wszystko na temat komputerów, urządzeń biurowych i oprogramowania w firmie.
Dodaj odpowiedź

Outsourcing usług - warto

rozpoczęty 3 lata temu przez Monka
2018-03-28 11:20 61%
Zapewne wielu z was decydowało się na outsourcing usług. Często polecany jest IT, czy marketingu. Przeglądałam już oferty https://www.servus-it.pl/ i zastanawiam się, jak wypadają w zestawieniu z zatrudnieniem niezależnego specjalisty. Jakie są wasze opinie na ten temat?
odpowiedziano 3 lata temu przez ukhong
2018-07-30 13:01 27%
Cześć, a korzystaliście kiedykolweik z outsourcingu call center online? Potrzebuję poprawić jakość obsługi klienta w mojej firmie. Ja się tym nie zajmę, bo nie mam czasu, a osoby, które zatrudnaim nie sprawdzają się na swoich stanowiskach tak jakbym chciał, więc pomyślałem o takim rozwiązaniu. Co myślicie?
odpowiedziano 3 lata temu przez Bartas Gdańsk
2018-10-17 15:23 64%
Call center to dość śliski temat. Ma sens, jeżeli umowa jest dobrze skonstruowana i zleceniobiorca wie co robi. Ja nie tak dawno przerabiałem temat outsourcingu. Przeglądałem sporo ofert ze stron typu https://www.aterima.pl/ w poszukiwaniu dobrego wykonawcy. Generalnie nie ma lekko.
odpowiedziano 2 lata temu przez Kasztanek
2019-03-14 14:25 29%
Obecnie outsourcing usług jest popularny ale i opłacalny. W dobie Internetu nie trzeba tworzyć kolejnych działów, czy stanowisk pracy. A oddelegowanie pewnych rzeczy na zewnątrz i rozliczenie b2b jest po prostu bardziej opłacalne. Np. Pola Sobczyk z BrandAssist - https://polasobczyk.pl/ zajmuje się obsługą biura przez Wirtualne Asystentki. To też opłacalne, bo utworzenie stawiska jest dużo bardziej kosztowne, niż współpraca zdalna. A obecnie jest możliwa. 
odpowiedziano 2 lata temu przez MikoPL
2019-06-06 15:42 70%
Jeżeli outsourcing to tylko wtedy, gdy jest konieczny i jeżeli podmiot wykonujący to rzetelna firma. W każdym innym przypadku warto korzystać z rozwiązań automatyzujących / przyśpieszających wykonanie możliwie dużej ilości zadań. Za przykład podam Grafik Optymalny (https://www.grafikoptymalny.pl/ ).
odpowiedziano 2 lata temu przez
2019-09-03 21:46 64%
Wygodnym i często tańszym rozwiązaniem może się okazać skorzystanie z oferty outsourcingu usług technicznych dla firmy czy biura ([spamlink]). Teraz takie usługi oferuje Fachmistrz.pl
odpowiedziano rok temu przez
2020-10-29 12:54 24%
Moim zdaniem warto. W firmie obecnie korzystamy z takiego outsourcingu it. Zastanawialismy sie nad zatrudnieniem informatyka, jednak potem zorientowaliśmy sie, ze znalezienie odpowiedniego specjalisty nie jest takie proste. Poza tym dochodzi tutaj również spory koszt i konoieczność zorganizowania miejsca w firmie. 

Obecnie korzystamy z usług oferowanych przez firmę It center
https://itcenter.pl/oferta/zarzadzanie-systemem-informatycznym/

I mogę polecić. 
odpowiedziano 6 miesięcy temu przez
2021-01-31 01:04 67%
Oczywiście że warto korzystać z outourcingu jeśli chodzi np. o [url=https://www.itpunkt.pl/]usługi informatyczne[/url]
Płynie z tego masa korzyści: nie trzeba zatrudniać inormatyka, można wrzuć w koszty fakturę vat za usługi informatyczne. Poza tym mamy pomoc, która odciąża nas od spraw informatycznych i pozwala skupić się na prowadzeniu biznesu. Polecam IT Punkt, ze względu na szeroki wachlarz możliwości: systemy do kopii zapasowych, rozwiązania biurowe Microsoft, jak również zarządzanie siecią firmową i systemami.
odpowiedziano 5 miesięcy temu przez
2021-03-08 14:54 26%
Outsourcing IT może również dotyczyć stworzenia oprogramowania idealnie dopasowanego do potrzeb twojego biznesu. O przewadze takiego rozwiązania nad samodzielnym pisaniem, przeczytasz tutaj spam gdzie sprawdzają wady i zalety obydwu rozwiązań.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.