Dzisiaj jest: 20.6.2018, imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała

Komputery, urządzenia biurowe i oprogramowanie

Wszystko na temat komputerów, urządzeń biurowych i oprogramowania w firmie.
Dodaj odpowiedź

IT w firmie

rozpoczęty rok temu przez Monka
2017-06-20 16:55 67%
Jak rozwiązać problem stworzenia infrastruktury IT w firmie? Jakie macie doświadczenia w tym temacie?
odpowiedziano rok temu przez Kasztanek
2017-06-20 19:21 69%
Wszystko zależy od potrzeb firmy. Z mniejszą infrastrukturą (kilka komputerów podłączonych do sieci) poradzi sobie każdy informatyk. Do stworzenia poważnej infrastruktury zatrudniałabym firmę zewnętrzną, która zrobi to dobrze i zabezpieczy. Patrząc na ceny sprzętu np. tu http://servus-comp.pl współpraca z firmą specjalistyczną może być bardziej opłacalna.
odpowiedziano rok temu przez kopis
2017-07-30 21:07 69%
Kupowanie gotowego oprogramowania to zbędny wydatek. Nasza firma korzysta z oprogramowania, które przygotowała firma <nie zgłoszony spam> Jest ściśle dopasowane do naszych potrzeb z możliwością rozbudowy wraz z rozwojem przedsiębiorstwa.
odpowiedziano 7 miesięcy temu przez kzemun
2017-11-22 15:16 65%
Też jestem fanem takich dedykowanych rozwiązań. Ale często wiele osób się porywa na coś takiego bez wystarczającej wiedzy i mają problem z wdrożeniem. Zobaczcie artykuł na ten temat goodpoint.blog/nieudane-wdrozenie-systemu-biznesowego-5-najczestszych-przyczyn/ - moim zdaniem zawsze warto sprawdzić takie rzeczy zanim się człowiek zdecyduje na tak dużą inwestycję.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.