Dzisiaj jest: 4.6.2023, imieniny: Christy, Helgi, Karola

Komputery, urządzenia biurowe i oprogramowanie

Wszystko na temat komputerów, urządzeń biurowych i oprogramowania w firmie.
Dodaj odpowiedź

Funkcjonalne meble do biura?

rozpoczęty 4 lata temu przez Kasztanek
2019-08-22 13:59 45%
Urządzamy biuro i poszukuje funkcjonalnych mebli. Ważne jest dla mnie to by były pojemne i wygodne w użytkowaniu. Na https://www.merkurymarket.pl/meble-biurowe/ podoba mi się kilka modeli, ale obawiam się, że mogą okazać się niepraktyczne. Czy możecie doradzić coś w tym temacie? 
odpowiedziano 2 lata temu przez blokada
2021-03-03 12:45 60%
Na pewno mogę Ci doradzić pewną opcję jeśli chodzi o biurka do biura. W sklepie spam można sobie zamówić elektrycznie regulowane biurka, co jest naprawdę bardzo wygodnym rozwiązaniem. Dzięki temu możesz stać pracując przed komputerem.
odpowiedziano 4 miesiące temu przez pro100
2023-02-01 09:04 14%
Oprócz mebli dobrze jest zastanowić się nad podłogą. Odradzam standardowe panele, które są dedykowane do pomieszczeń indywidualnych i do domów jednorodzinnych. W biurze przewija się wiele osób, tak więc dobrze jest postawić na podłogi dedykowane do wnętrz komercyjnych:
https://www.wykladzinywapol.pl/polecane-produkty/expona

Od siebie polecam szczególnie panele oraz podłogi winylowe od Expona - są wytrzymałe i jednocześnie mają wiele ciekawych wzorów. 
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.