Autko - hurtownia motoryzacyjna Płock

O firmie

Autko to z powodzeniem działająca od 2000 roku hurtownia i sklep motoryzacyjny z Płocka. Firma od samego początku zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości części samochodowych od znanych i cenionych w branży producentów. Ponieważ Autko stawia nie tylko na jakość wykonania dostępnych komponentów, ale również na różnorodność oferty, znajdziesz u nich części samochodowe dostosowane do różnych budżetów. Jakie produkty dostępne są w katalogu hurtowni? Wymienić tutaj można:

Produkty

amortyzatory filtry, oleje akumulatory, wycieraczki, opony zimowe i letnie, sprzęgła, koła dwumasowe, elementy karoserii, w tym: błotniki, reflektory, zderzaki, lampy reperaturki, atrapy, maski, progi.

Hurtownia i sklep motoryzacyjny z Płocka Autko współpracuje także z siecią ProfiAuto. Partnerstwo z tą siecią pozwoliło firmie rozszerzyć ofertę do ponad 300 000 produktów, na którą składają się części w różnych przedziałach cenowych. Zainteresowany zakupem części do samochodu w sklepie Autko? Sprawdź ich stronę internetową, aby poznać szczegóły asortymentu. Zapraszamy!