Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Zatrudnianie pracowników i ich rozwój

Prawo pracy. Zagadnienia związane z zatrudnianiem pracowników. ZUS, optymalizacja kosztów, formalności. Ponad to szkolenia i imprezy integracyjne.
Dodaj odpowiedź

Jak walczyć z alkoholizmem?

rozpoczęty 6 lat temu przez
2018-04-23 00:17 57%
Jestem młodą osobą, która nie potrafi odmówić sobie alkoholu. Jestem uzależniony, z czego w pełni zdaję sobie sprawę. Jak wyrwać się z sideł uzależnienia? Czy próbować pokonac je samodzielnie, czy może lepiej od razu skorzystać z pomocy profesjonalnego ośrodka? Mieszkam w Krakowie, gdzie świetną opinią cieszy się Centrum Dobrej Terapii. Na <spamlink> można zapoznać się z jego pełną ofertą.
odpowiedziano 6 lat temu przez Kasztanek
2018-05-12 15:07 42%
Na uzależnienia nie ma mocnych. Potrzebna jest terapia. Na ten temat trzeba po prostu poczytać np. tu https://psychoterapiacotam.pl/dla-kogo/uzaleznienia/, bo to pierwszy krok. Później rozmowa z chorym i jak się zgodzi to leczenie.
odpowiedziano 3 lata temu przez spam-konto
2021-04-20 17:56 35%
To naprawdę poważne kwestie. Jeśli wiecie, że cierpicie na chorobę alkoholową, to powinniście zrobić wszystko, by jak najszybciej ją zwalczyć. Wiem, że Klinika [spam].Online może być dla Was sporym wsparciem w kontekście leczenia, dlatego też zajrzyjcie do [spam]i umówcie się do nich na telewizytę.
 
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.