Dzisiaj jest: 18.2.2018, imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany

Zatrudnianie pracowników i ich rozwój

Prawo pracy. Zagadnienia związane z zatrudnianiem pracowników. ZUS, optymalizacja kosztów, formalności. Ponad to szkolenia i imprezy integracyjne.
Dodaj odpowiedź

Dobrze płatna praca

rozpoczęty rok temu przez Monka
2017-01-19 11:16 67%
Na http://infolet.pl/oferty/ znajdziecie dobrze płatne oferty pracy w IT. Proponuję stworzyć wątek z miejscami w których znajdują się właśnie takie oferty.
odpowiedziano rok temu przez Kasztanek
2017-01-20 15:34 56%
Też oferty pracy są dostępne na http://www.gigroup.com.pl i innych stronach Agencji Pracy. Warto tam też zaglądać jak ktoś poszukuje pracy.
odpowiedziano 4 miesiące temu przez malinka
2017-10-16 14:18 40%
Nalepesze do  tej pory zarobki miałam pracująć w męskim zawodzie, ale we francji, nawet jęzka bardzo nie trzeba znać. Ja swoja pracę znalazłam tutaj: praca.aterima.pl/praca-we-francji
odpowiedziano tydzień temu przez Bartas Gdańsk
2018-02-08 15:20 75%
Dobrze płatna praca jest też w kraju dla osób, które mają kwalifikacje. W zasadzie każdy odpowiednio zdeterminowany człowiek może dziś skorzystać z oferty typu http://emt-systems.pl/szkolenia_bezpieczenstwo_funkcjonalne.html, żeby po ukończeniu szkolenia mieć w ręku argument do uzyskania lepszego wynagrodzenia. Co ciekawe na rynku jest coraz więcej dotowanych szkoleń, więc problemy ze sfinansowaniem szkolenia przestają być istotne.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.