Dzisiaj jest: 25.11.2017, imieniny: Elżbiety, Katarzyny, Klemensa

Zatrudnianie pracowników i ich rozwój

Prawo pracy. Zagadnienia związane z zatrudnianiem pracowników. ZUS, optymalizacja kosztów, formalności. Ponad to szkolenia i imprezy integracyjne.
Dodaj odpowiedź

Gdzie szukać pracowników?

rozpoczęty rok temu przez Kasztanek
2016-12-15 10:47 84%
Macie jakieś swoje sposoby na poszukiwanie pracowników? Gdzie wystawiacie ogłoszenia? Ja ostatnio dużo ogloszeń publikuje w mediach społecznościowych i wykorzystuje fora tematyczne takie jak http://www.dobra-opieka.pl/forum-opiekunek i muszę przyznać, że trochę tych aplikacji mam. 
odpowiedziano rok temu przez Mozajka
2016-12-26 12:09 34%
Zależy od potrzeb. Najczęściej z ogłoszenia.
odpowiedziano 7 miesięcy temu przez MikoPL
2017-04-19 13:58 38%
Znalezienie pracowników może nie być łatwe, można w tej sytuacji nawiązać współpracę z Agencją Zatrudnienia http://rexstass.eu, która pomaga w zatrudnieniu pracowników z Ukrainy pomaga w ich zakwaterowaniu oraz otrzymaniu pozwolenia na pracę. Takie rozwiązanie szczególnie dla firm produkcyjnych jest bardzo cenione. 
odpowiedziano miesiąc temu przez malinka
2017-10-16 14:22 45%
Do czasu kiedy nie prowadziłam własnej firmy, sama zatrudniałam się w Agencji zatrudnienia. Przechodziłam przez wiele różnych. Obecnie sama szukam pracowników tymczasowych do pracy właśnie w agencji zatrudnienia, dzięki nim moje ogłoszenia trafiają nawszystkie portale w Polsce, nie muszę się tym już zajmować.
odpowiedziano miesiąc temu przez zenit
2017-10-26 11:13 64%
Ja bym polecał wyselekcjonować najlepsze portale z ofertami pracy, które mają dobry ruch i ładne wizualnie treści ogłoszeń do edycji, gdzie można uzupełnić jak najwięcej informacji. Ludzie łatwiej ufają takim ogłoszeniom i jest szansa, że się zgłoszą w dużej ilości. Media społecznościowe też można wykorzystać, ogłaszając się w tematycznych grupach dyskusyjnych. Pewnie wiele portali typu Znany Lekarz itd., gdzie są wykazy firm w pobliżu, też dają ogłoszenia, także należałoby przejrzeć, jakie mają wymagania co do dodawania ogłoszeń.
odpowiedziano tydzień temu przez Monka
2017-11-17 15:42
Najlepiej ostatnio świetnie sprawdzają się portale społecznościowe. Ale też warto skorzystać z doradztwa personalnego, które w tym temacie jest niezastąpione. My w firmie współpracujemy z http://www.mostwanted.pl/ i juz od ponad roku nie mamy zastrzeżeń co do wykonywanych szkoleń oraz procesów rekrutacyjnych. 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.