Dzisiaj jest: 21.9.2017, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Zatrudnianie pracowników i ich rozwój

Prawo pracy. Zagadnienia związane z zatrudnianiem pracowników. ZUS, optymalizacja kosztów, formalności. Ponad to szkolenia i imprezy integracyjne.
Dodaj odpowiedź

Motywacja i integracja

rozpoczęty rok temu przez Monka
2016-11-21 09:17 31%
Jak dbacie o relacje w biurze? Jak wygląda kwestia motywacji pracowników?
odpowiedziano rok temu przez MikoPL
2016-11-21 09:45 76%
Wszyscy pracują dla pieniędzy, więc motywacja finansowa będzie jak znalazł idealna. Moim zdaniem premie, a w zasadzie zasady ich przyznawania warto określić z góry. Jeśli chodzi o integrację to nic nie sprawdzi się lepiej jak wyjazd integracyjny. Fakt, kosztuje sporo ale raz, czy dwa razy do roku warto w integrację pracowników zainwestować, chociażby po to, żeby dali od siebie więcej. U mnie w firmie na początku roku jedziemy w góry. Oferta jest z http://snowevents.pl/ i powiem szczerze, że nie mogę się doczekać bo po zeszłorocznym wypadzie mam same dobre wspomnienia.
odpowiedziano rok temu przez Bartas Gdańsk
2016-11-21 14:42 58%
MikoPL dziękuję za linka. Właśnie szukałem oferty w tych cenach. Muszę tylko zweryfikować opinie na temat tej firmy i prawdopodobnie z nimi będziemy podbijać góry :)
odpowiedziano rok temu przez Orkan
2016-12-12 08:53 49%
Szkoda tylko, że nie każdy pracodawca jest chętny motywować pracowników w sposób pieniężny, no ale to kwestia do przedyskutowania :P
odpowiedziano rok temu przez Krystian
2016-12-13 08:51 63%
No szczerze mówiąc to mało pracodawców w ten sposób motywuje. Inni dają jakieś paczki, jakieś bony :)
odpowiedziano 3 miesiące temu przez Kasztanek
2017-06-09 15:58 39%
Każdy prezent dla pracownika jest gestem doceniania go w pracy i za to, że wykonuje dobrze swoje obowiązki. U nas w firmie jest więcej kobiet dlatego zdecydowaliśmy się na zakup kart podarunkowych do http://centrum-metamorfoza.pl/ na zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne. A Panowie otrzymali od nas karnety na siłownie. Po takim relaksie pracownicy wrócili w dobrych humorach do pracy i jeszcze lepiej wykonywali swoje obowiązki. 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.