Dzisiaj jest: 24.2.2018, imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja

Zatrudnianie pracowników i ich rozwój

Prawo pracy. Zagadnienia związane z zatrudnianiem pracowników. ZUS, optymalizacja kosztów, formalności. Ponad to szkolenia i imprezy integracyjne.
Dodaj odpowiedź

Motywacja i integracja

rozpoczęty rok temu przez Monka
2016-11-21 09:17 67%
Jak dbacie o relacje w biurze? Jak wygląda kwestia motywacji pracowników?
odpowiedziano rok temu przez MikoPL
2016-11-21 09:45 80%
Wszyscy pracują dla pieniędzy, więc motywacja finansowa będzie jak znalazł idealna. Moim zdaniem premie, a w zasadzie zasady ich przyznawania warto określić z góry. Jeśli chodzi o integrację to nic nie sprawdzi się lepiej jak wyjazd integracyjny. Fakt, kosztuje sporo ale raz, czy dwa razy do roku warto w integrację pracowników zainwestować, chociażby po to, żeby dali od siebie więcej. U mnie w firmie na początku roku jedziemy w góry. Oferta jest z http://snowevents.pl/ i powiem szczerze, że nie mogę się doczekać bo po zeszłorocznym wypadzie mam same dobre wspomnienia.
odpowiedziano rok temu przez Bartas Gdańsk
2016-11-21 14:42 66%
MikoPL dziękuję za linka. Właśnie szukałem oferty w tych cenach. Muszę tylko zweryfikować opinie na temat tej firmy i prawdopodobnie z nimi będziemy podbijać góry :)
odpowiedziano rok temu przez Orkan
2016-12-12 08:53 43%
Szkoda tylko, że nie każdy pracodawca jest chętny motywować pracowników w sposób pieniężny, no ale to kwestia do przedyskutowania :P
odpowiedziano rok temu przez Krystian
2016-12-13 08:51 65%
No szczerze mówiąc to mało pracodawców w ten sposób motywuje. Inni dają jakieś paczki, jakieś bony :)
odpowiedziano 9 miesięcy temu przez Kasztanek
2017-06-09 15:58 32%
Każdy prezent dla pracownika jest gestem doceniania go w pracy i za to, że wykonuje dobrze swoje obowiązki. U nas w firmie jest więcej kobiet dlatego zdecydowaliśmy się na zakup kart podarunkowych do http://centrum-metamorfoza.pl/ na zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne. A Panowie otrzymali od nas karnety na siłownie. Po takim relaksie pracownicy wrócili w dobrych humorach do pracy i jeszcze lepiej wykonywali swoje obowiązki. 
odpowiedziano 4 miesiące temu przez zenit
2017-10-26 11:06 67%
U nas jest dużo wypadów integracyjnych w dziale, umawiamy się między sobą i staramy się wyciągać przełożonego, żeby móc pobyć ze sobą z dala od czterech ścian biura. Myślę, że to znacznie poprawiło naszą komunikację i zrozumienie obowiązków. Co do motywacji, na pewno pomaga atmosfera, brak nacisku i świadomość, że jak ma się jakiś problem, to zawsze znajdzie się kogoś do pomocy. Bonusy pieniężne są mile widziane, ale wiadomo, że nie każdy pracodawca preferuje taką formę nagradzania. Także myślę, że awansowanie na lepsze stanowisko czy otrzymywanie bonów/kuponów do wykorzystania np. na Wigilię to norma w dzisiejszych czasach.
odpowiedziano 3 miesiące temu przez MikoPL
2017-11-27 12:55 74%
U nas jak wszędzie są imprezy integracyjne, powyżki ale osobiście najlepiej cieszę się ze szkoleń. Czasem trzeba na takowe kawałek podjechać ale mimo wszystko np. z takiej oferty http://emt-systems.pl/inzynieria_mechaniczna.html warto korzystać jesli to szef płaci.
odpowiedziano 2 miesiące temu przez Monka
2017-12-16 14:11 73%
Czy ktoś z was inwestował dla pracownika w kurs prawa jazdy? Czy taki kurs można wliczyć w koszty? Czy dowolna oferta szkoły typu http://www.eksa.rzeszow.pl/osrodek-szkolenia-kierowcow/, którą można szybko znaleźć w sieci po wklepaniu np. frazy prawo jazdy rzeszów nada się do takiej współpracy?
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.