Dzisiaj jest: 24.2.2018, imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja

Zatrudnianie pracowników i ich rozwój

Prawo pracy. Zagadnienia związane z zatrudnianiem pracowników. ZUS, optymalizacja kosztów, formalności. Ponad to szkolenia i imprezy integracyjne.
Dodaj odpowiedź

Jak prowadzić rozmowę kwalifikacyjną?

rozpoczęty rok temu przez Tomasz
2016-11-19 09:44 46%
Macie może jakieś sprawdzone sposoby, jakieś porady na to, w jaki sposób przeprowadzić profesjonalną rozmowę rekrutacyjną? 
odpowiedziano rok temu przez Monka
2016-11-21 09:16 56%
Od tego są osoby odpowiedzialne za HR. Jeśli takiej osoby nie ma to analiza kandydata jest stosunkowo prosta. Jeśli ma możliwie dużo predyspozycji do obowiązków, które otrzyma to można go/ją zatrudnić.
odpowiedziano 8 miesięcy temu przez Kasztanek
2017-06-13 17:55 55%

Dobra rozmowa kwalfikacyjna i wybór pracownika to ważna rzecz. Dlatego warto by osoba rekrutująca miała odpowiednią wiedzę. My w naszej firmie dla działu HR zorganizowaliśmy szkolenie z rekrutacji pracowników. Tu polecamy skorzystać z oferty Biznes Progres. Dla nich najważniejsze jest dobro firmy i praca z ludzmi. Więcej na temat szkolenia mozecie przeczytać na ich stronie http://biznesprogres.pl/szkolenia/szkolenia-zamkniete/szkolenia-rekrutacyjne/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.